حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي :حضور مردم پاى صندوقهاى رأى هميشه نشانه‏ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آنها و رأى آنها به نظام جمهورى اسلامى تلقى ميشده. لذا انتخابات ما از اين جهت هميشه مظهر وحدت ملى و عزت ملى بوده.1388  
 
اطلاعيه شماره 14 ستاد انتخابات كشور

ستاد انتخابات كشور با صدور اطلاعيه شماره 14 به اطلاع هموطنان عزيزي كه از نعمت سواد محرومند و يا به دليل نقص عضو قادر به نوشتن رأي خود نيستند مي رساند كه براي شركت در انتخابات مي توانند به همراه شخصي با سواد و يا فردي مورد اعتماد، به شعب اخذ رأي مراجعه نمايند .
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور ؛ متن كامل اطلاعيه شماره 14 ستاد انتخابات كشور به اين شرح است:
بسمه تعالي

اطلاعيه شماره 14
به اطلاع آن دسته از هموطنان عزيزي كه از نعمت سواد محرومند و يا به دليل نقص عضو قادر به نوشتن رأي خود نيستند مي رساند كه براي شركت در انتخابات و دادن رأي مي توانند به همراه شخصي با سواد از افراد خانواده و يا فردي مورد اعتماد، به شعب اخذ رأي مراجعه و پس از انتخاب نامزد مورد نظر خود، با كمك وي نام و نام خانوادگي نامزد را در برگ رأي بنويسند و سپس آن را به صندوق رأي بياندازند.
ضمناً مسئولين شعب ، اعم از اعضاء شعبه، نمايندگان فرماندار، ناظرين شوراي نگهبان، ناظرين شوراهاي اسلامي شهر و روستا، عوامل انتظامي و نمايندگان نامزدها و بازرسين به هيچ وجه مجاز نيستند براي رأي دهندگان اقدام به نوشتن رأي نمايند.
ستاد انتخابات كشور

 

   
 
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان صدا و سيما است.