حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي :حضور مردم پاى صندوقهاى رأى هميشه نشانه‏ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آنها و رأى آنها به نظام جمهورى اسلامى تلقى ميشده. لذا انتخابات ما از اين جهت هميشه مظهر وحدت ملى و عزت ملى بوده.1388  
 
اطلاعيه شماره 26ستاد انتخابات كشور

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 26 به اطلاع هموطنان عزیز می رساند، بنابر درخواست ستادهای انتخـابات استانها و حوزه های انتخابیه سراسر کشور مبنی بر درخـواست تمدید مدت اخذ رأی و نظر به موافقت وزیر محترم کشور زمان اخذ رأی به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت 22( 10 شب ) تمدید می گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ متن کامل اطلاعیه شماره 26 ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 26
بنابر درخواست ستادهای انتخـابات استانها و حوزه های انتخابیه سراسر کشور مبنی بر درخـواست تمدید مدت اخذ رأی به لحاظ حضور پررنگ و چشمگیر مردم بصیر و همیشه در صحنه میهن اسلامی و نظر به موافقت وزیر محترم کشور زمان اخذ رأی به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت 22 ( 10 شب ) تمدید می گردد.
ضمناً در شهرهایی که اخذ رأی از همه مراجعه کنندگان به پایان رسیده، به تشخیص استاندار محترم استان، انتخابات خاتمه یافته و شمارش آراء آغاز گردد. استانداران محترم از صداوسیمای مرکز استان پایان اخذ رأی را در شهرهای مربوطه اعلام نمایند.
از هموطنان عزیز که تاکنون موفق به ارائه رأی خود نگردیده اند، درخواست می شود هر چه سریعتر به نزدیکترین شعبه محل سکونت خود مراجعه کرده و رأی خود را به صندوقهای اخذ رأی بیاندازند.

ستاد انتخابات کشور

 

   
 
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان صدا و سيما است.