سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
پروژه بوستان ولایت نشان‌دهنده تفکر جهادی است

پروژه بوستان ولايت نشان‌دهنده تفکر جهادي است
عضو مجمع نمايندگان استان تهران، گفت: اهتمام مسئولان متخصص و پرتلاش پروژه بوستان ولايت نشان مي‌دهد که در سال جهاد اقتصادي تفکر جهادي حاکم است. "پرويز سروري" در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)، پس از بازديد ?? تن از نمايندگان مجمع استان تهران از روند پيشرفت بوستان ولايت، گفت: ارزيابي‌هاي اوليه با توجه به حجم کار و امکانات حاکي از آن بود که تحقق افتتاح بوستان ولايت در اين مدت کم امکان‌پذير نيست.

نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: با بازديدي که روز گذشته انجام گرفت، متوجه شديم پيشرفت بسيار خوبي صورت گرفته است چرا که در پروژه بوستان ولايت تيمي منسجم و پرتلاش کار مي‌کنند.شهريور‌ماه بهره‌برداري کامل از بوستان ولايت

وي همچنين افزود: قرار است تا سوم خرداد ماه جاري شاهد افتتاح ?? هکتار از اراضي و فاز اول بوستان ولايت باشيم؛ همچنين تا پايان شهريورماه سال جاري نيز کل پروژه به بهره‌برداي مي‌رسد.

عضو کميسيون امنيت‌ملي و سياست‌خارجي مجلس وشوراي اسلامي خاطرنشان کرد: دست‌اندرکاران اين پروژه با کار بزرگي که در حال انجام آن هستند، نشان دادند که درسال جهاد اقتصادي مي‌شود تفکر جهادي داشت تا به نتيجه مورد نظر برسيم، و در همين راستا بايد از متخصصان و تلاشگران اين پروژه عمراني شهري تقدير و تشکر شود.

وي در ادامه ويژگي‌هاي اين پروژه اشاره کرد وبيان داشت: شايد در ايران براي اولين بار باشد که چنين پروژه‌اي شکل اجرايي مي‌گيرد، در داخل پارک قسمت‌هاي مختلفي در زمينه مسائل فرهنگي و تفريحي وجود دارد و در اين موارد ظرفيت‌هاي خوبي ايجاد شده است؛ مي‌شود گفت تقريبا اقدام منحصر بفردي در حال انجام است.

اين نماينده مجلس تاکيد کرد: در اين بوستان به تفريح و ورزش بانوان فضاي مناسبي با مختصات عالي تدارک ديده شده است، که در عين حال موازين اسلامي نيز در اين قسمت‌ها رعايت شده است.

وي گفت: بوستان ولايت در قلب جنوب شهر به بهره‌برداري مي‌رسد، در اين بوستان ??? هزار درخت و نهال به کار برده مي‌شود که همه اينها مي‌تواند در تامين پالايش هواي آلوده جنوب شهر موثر باشد و کاهش آلودگي‌ را به دنبال داشته باشد.

تعدادي ازنمايندگان تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر روز?? ارديبهشت ماه از برخي پروژه‌هاي عمراني تهران بازديد کردند.

?? اسفندماه و همزمان با هفته منابع طبيعي، با حضور حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي احداث بزرگ‌ترين بوستان شهري کشور با عنوان بوستان ولايت در محل سابق پادگان قلعه‌مرغي در جنوب تهران، رسماً آغاز شد.


خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.