سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
نخستين دانشگاه علوم اقتصادی کشورتاسيس شد نخستين دانشگاه علوم اقتصادی کشورتاسيس شد

لين دانشگاه علوم اقتصادي کشورتاسيس شد
باتغييرساختاردانشکده علوم اقتصادي:
با حکم وزيرمحترم علوم تحقيقات وفناوري، دانشکده علوم اقتصادي به دانشگاه علوم اقتصادي ارتقاء و دکترمهدي صادقي شاهداني به عنوان سرپرست و مسئول راه اندازي دانشگاه علوم اقتصادي منصوب گرديد.

در حکم انتصاب سرپرست دانشگاه علوم اقتصادي ضمن اشاره به لزوم توسعه علوم اقتصادي و ضرورت نهادينه کردن ارزش هاي ديني و بومي در اين علوم و نيز تربيت کارشناسان و متخصصين عالم و متعهد در شاخه هاي مختلف علوم اقتصادي به ويژه در سال جهاد اقتصادي آمده است : با توجه به اينکه مقرر است دانشکده علوم اقتصادي به دانشگاه تخصصي علوم اقتصادي ارتقا يابد ، لذا با توجه به تعهد ، تجربه و شايستگي جنابعالي در امور آموزش عالي به عنوان سرپرست و مسئول راه اندازي دانشگاه علوم اقتصادي منصوب مي شويد .

همچنين در اين حکم به بهره گيري از کليه ظرفيت هاي موجود به ويژه با اعمال سياست هاي موثر به منظور صرفه جويي در هزينه هاي غير ضروري و رعايت صرفه و صلاح بيت المال تاکيد شده است .

گفتني است دکتر مهدي صادقي شاهداني عضو هيئت علمي و دانشيار رشته اقتصاد نظري است .

وي که هم اکنون رياست دانشکده علوم اقتصادي را به عهده دارد ، به عنوان سرپرست و مسئول راه اندازي دانشگاه علوم اقتصادي منصوب شده است .واحد مرکزي خبر

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.