سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    12/05/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
پنج اقدام جدید برای سود آوری و تحول در سال جهاد اقتصادی

مدير عامل سازمان اموال تمليکي:
پنج اقدام جديد براي سود آوري و تحول در سال جهاد اقتصادي

مدير عامل سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليکي پنج برنامه عملياتي سازمان ، براي سودآوري و تحول در سال جاري را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصاد و دارايي (شادا) به نقل از سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليکي ، اردشير محمدي با اشاره به برنامه هاي عملياتي سازمان در سال جاري افزود: باز مهندسي فرآيند فروش و انهدام کالا ، جلوگيري از رسوب و ماندگاري کالاها در گمرک ، تلاش در جهت بروز رساني و تسريع در فرآيند فروش اموال، ارتقاء بهره وري و مديريت در مصرف بهينه امکانات و تلاش براي ايجاد وظايف ، مسئوليتها و درآمدهاي جديد براي سازمان ، راهکارهاي اجرايي براي سودآوري و تحول در برنامه عملياتي سال 90 خواهد بود.

محمدي در ادامه افزود: با توجه به نامگذاري سال جديد به نام سال جهاد اقتصادي ، اين سازمان تلاش خواهد کرد ضمن انجام وظايف و نقش حاکميتي خود از جمله انهدام کالاهاي غير استاندارد و غير بهداشتي و اجراي مصوبات و تصميمات دولت و محاکم قضايي در تعيين تکليف اموال قاچاق ، متروکه ، ضبطي و قضايي که برخي از آنها هزينه هاي زيادي را به اين سازمان تحميل مي کند، با اتخاذ راهکارهاي مناسب و جلب حمايت مجلس و دولت و تقويت زير ساخت ها و توسعه منابع انساني، تامين هزينه هاي سازمان را از محل درآمدها محقق سازد.
شبکه اخبار اقتصاد و دارايي (شادا)

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.