سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    12/05/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
جهاد اقتصادي را نبايد فراموش كنيمامام جمعه ساري تأكيد كرد: نبايد سال جهاد اقتصادي را با شدت گرفتن مباحث سياسي فراموش كنيم و پرداختن به بازي‌هاي سياسي در كشور ما را از اهداف اساسي جهاد اقتصادي دور مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، آيت‌الله نورالله طبرسي امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه مركز استان مازندران با تسليت شهادت مظلومانه شهداي هفتم تير اظهار داشت: در اين هفته فرصت بسيار مناسبي است تا مسئولان قضايي، خدمات و دغدغه‌هاي خود را به خوبي بيان كنند.
وي با بيان اينكه اگر قوه قضاييه به درستي به وظايف خود عمل كند در كشور با چالش كمتري مواجه مي‌شويم، افزود: دستگاههاي قضايي به همراه ساير ارگان‌هاي كشور ايجاد نظم و امنيت را برعهده دارند.
امام جمعه ساري با تأكيد بر اينكه دادگستري منهاي اسلام در كشورمان ارزشي ندارد، يادآور شد: بايد تلاش كنيم كه در صدور احكام اشتباهات را كاهش دهيم.
وي با اشاره به گزارش مسئولان قضايي در نماز جمعه تصريح كرد: يكي از مشكلات قضايي در مازندران كمبود قاضي است.
طبرسي با اعلام اينكه در كشور مناسبت‌هاي مختلفي وجود دارد و هر صنف و ارگاني نيز براي خود هفته مشخصي دارد، پيشنهاد داد: هفته‌اي را به نام ملت در تقويم جانمايي كنيم تا ملت نيز دغدغه‌ها و مشكلات خود را بيان كنند.
وي با اشاره به اقدامات مناسب مجلس در قبال جريان انحرافي و فتنه تأكيد كرد: انقلاب اسلامي ايران به وجود آمد كه با فتنه و انحرافات مبارزه كند و بايد تلاش كنيم در راه خاموش كردن فتنه و انحرافات از بگومگوهاي سياسي نيز پرهيز كنيم.
خطيب نماز جمعه ساري با اشاره به اينكه بگومگوهاي سياسي به كشور ضربه مي‌زند، افزود: تا زماني كه ولايت فقيه بر كشور ما حاكم است هيچ نيروي توان ضربه زدن به انقلاب اسلامي ايران را ندارد.
طبرسي در ادامه خاطرنشان كرد: نبايد سال جهاد اقتصادي را با شدت گرفتن مباحث سياسي فراموش كنيم و پرداختن به بازي‌هاي سياسي در كشور ما را از اهداف اساسي جهاد اقتصادي دور مي‌كند.
وي افزود: گراني، بيكاري و تورم با جهاد اقتصادي كنترل مي‌شود و لازم است در مازندران براي اجراي درست جهاد اقتصادي ستادي تشكيل دهيم.
طبرسي با اشاره به اعتراض مجلس به برخي آمارهاي ارائه شده، گفت: بايد علل بيكاري و همين‌طور وام‌هاي ارائه شده به خوبي بررسي شود.


خبرگزاري فارس

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.