سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
جهاد اقتصادی در عرصه عمل حلاوت پیدا می کند

: جهاد اقتصادي در عرصه عمل حلاوت و شيريني خاص پيدا كرده و نمود عيني مي‌يابد.به گزارش باشگاه خبرنگاران؛سيد‌حسين صابري صبح امروز در جلسه ستاد جهاد اقتصادي استان اردبيل ابراز داشت: در سال مزين به جهاد اقتصادي و در لبيك به فرمان مقام معظم رهبري تمام سعي و همت خود را در سنگرهاي مختلف به كار گرفتيم تا از حلاوت تحقق اين فرمان مقدس كام ملت شيرين شده و مديران و مسئولان نيز به وظيفه و رسالت خطير خود كه همان خدمت‌رساني بي‌منت است، عمل كنند.
وي پرهيز از هرگونه اقدامات تبليغي بي‌ثمر را در اين باب ياد‌آور شد و افزود:‌ اگر برنامه‌ريزي‌ها و حركت‌هاي ما كاربردي و در راستاي تحقق آرمان و اهداف نظام اسلامي در رسيدن به خودكفايي و خود اتكايي اقتصادي باشد هيچ اشكالي ندارد.
اين مسئول با ابراز رضايت از برگزاري دوره آموزشي مهندسي جهاد اقتصادي در سطح استان براي مسئولان و مديران اجراي، خاطرنشان كرد: ‌خروجي چنين نشست‌ها و دوره‌هاي آموزشي بايد به افزايش كارايي و توانمندي اين بخش كمك كند.
استاندار اردبيل يكي از اقدامات اساسي در سال جهاد اقتصادي را آغاز به كار منطقه ويژه اقتصادي و جذب سرمايه‌گذاران در اين منطقه اعلام كرد و عنوان داشت: ‌ما معتقديم فرصت‌هاي خوب سرمايه‌گذاري در استان به ويژه در بخش كشاورزي و صنايع تبديلي وجود دارد كه از اين فرصت استثنايي بايد به نفع توسعه استان بهره‌برداري كنيم.


باشگاه خبرنگاران

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.