سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
جهاد اقتصادي محور اصلي برنامه‌هاي سيما است


خبرگزاري فارس: معاون سيما گفت: جهاد اقتصادي محور اصلي برنامه‌هاي سيما است و برنامه‌سازان پيام‌هاي متعددي را در اين خصوص به مخاطبان رسانه ارائه مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دارابي تاكيد كرد: جهاد اقتصادي محور اصلي برنامه‌هاي سيما است و برنامه‌سازان پيام‌هاي متعددي را در اين خصوص به مخاطبان رسانه ارائه مي‌كنند.
دارابي با اشاره به تشكيل ستاد ويژه جهاد اقتصادي در سازمان صدا و سيما در نخستين روزهاي سال جديد با حضور ضرغامي، رئيس سازمان صدا و سيما بر اهتمام رسانه ملي به تبيين و اجرايي كردن اين فرمايش مقام معظم رهبري تاكيد كرد.
وي افزود: سيما در سال جهاد اقتصادي در فيلم‌ها، سريال‌ها و برنامه‌هاي گفت‌وگو محور، هدفمند كردن يارانه‌ها، افزايش بهره‌وري، كاهش مصرف و حمايت از توليد داخلي و ديگر مؤلفه‌هاي جهاد اقتصادي را بيان و تاكيد كرده است.
دارابي گفت: اين مؤلفه‌ها در مجموعه‌هاي تلويزيوني ماه مبارك رمضان نيز هنرمندانه جانمايي شده است.
معاون سيما تشكيل ستاد جهاد اقتصادي را در معاونت سيما مورد توجه قرار داد و گفت: با توجه به حركت سيما به سوي تخصصي شدن شبكه‌ها، در هر شبكه از جمله شبكه كودك، نوجوان و خانواده به زبان مخاطبان آن، در خصوص مؤلفه‌هاي جهاد اقتصادي و اهميت آن آموزش داده مي‌شود.
وي ابراز اميدواري كرد: سيما بتواند در سال جهاد اقتصادي به وظايف رسانه‌اي خود در اين خصوص جامه عمل بپوشاند.


خبرگزاري فارس

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.