سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/29/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
شعار سال در برنامه منهاج بررسی می‌شود


برنامه راديويي منهاج با محوريت موضوع شعار سال 90 که جهاد اقتصادي است، يکشنبه 2 مرداد از راديو قرآن پخش مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري مهر، با توجه به اهميت فرمايش مقام معظم رهبري درباره شعار سال با موضوع جهاد اقتصادي، برنامه منهاج امروز 2 مردادماه به بررسي اين موضوع در گستره فعاليتهاي قرآني و ارتباط آن با جهاد اقتصادي اختصاص دارد.

برنامه منهاج، با موضوعات تلاش مستمر به منظور تقويت بنيه اقتصادي کشور و معناي جهاد اقتصادي و طريقه توزيع آن در جامعه با بخشهاي مختلفي از جمله گزارش مردمي، بحث کارشناسي و ... امروز يکشنبه 5 مرداد به شعار سال توجهي ويژه خواهد داشت.

در بخش کارشناسي برنامه "علي اکبرحنيفي" موضوع امروز را مورد کنکاش و بررسي قرار مي دهد. اين برنامه سعي دارد بر اساس آيات و روايات و ارتباط آن با جهاد اقتصادي اين موضوع را در متن جامعه بررسي کند.

برنامه منهاج روزهاي يکشنبه و سه شنبه از ساعت 14:30 به مدت 15 دقيقه از شبکه راديويي قرآن پخش مي‌شود


خبرگزاري مهر

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.