سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    11/08/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
یکی از شاخص های جهاد اقتصادی توسعه دولت الکترونیك است.

معاون توسعه و منابع انساني استاندار هرمزگان گفت: يکي از موضوعات مهم و اساسي در جهاد اقتصادي توسعه دولت الکترونيک است.پرويز سالاري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: خدمات دولت الکترونيک هم اکنون مي بايست در سه بخش ارائه شود که اجراي آن ها موجب افزايش کيفيت، سرعت و بهره وري در ارائه خدمات و کاهش هزينه ها مي گردد و مي تواند کمک بزرگي براي جهاد اقتصادي باشد.

وي افزود: در استان بخش هاي ارائه شده در دولت الکترونيک شامل بخش اطلاع رساني مانند ارائه اطلاعات لازم در خصوص شيوه دريافت خدمات در پورتال و وب سايت يک دستگاه، بخش خدمات تراکنشي مانند ثبت نام در کنکور سراسري و يا دريافت کارت ورود به جلسه و بخش اتوماسيون اداري که همان سيستم درون دستگاهي است که منجر به خداحافظي با کاغذ در يک اداره مي گردد.

سالاري تاکيد کرد: ادارات و دستگاه هاي اجرايي در استان هرمزگان بايد با اجراي کامل اين سه بخش در سال جاري به بهره وري در نظر گرفته شده دست يابند.

وي خاطرنشان کرد: واگذاري خدمات تصدي گري توسط ادارات دولتي به بخش خصوصي و دفاتر پيشخوان دولت از کارهايي است که مديران در برنامه امسال بايد مدنظر قرار دهند.

باشگاه خبرنگاران جوان

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.