سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    11/08/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
همایش ارتقای سلامت اداری و جهاد اقتصادی در اصفهان برگزار می‌شود


دبير همايش ارتقاي سلامت اداري و جهاد اقتصادي توسط شوراي دستگاه‌هاي نظارتي گفت: همايش ارتقاي سلامت اداري و جهاد اقتصادي 18 و 19 مهرماه سال‌جاري با حضور رئيس کل سازمان بازرسي کشور در اصفهان برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، رضا پورداوود ظهر سه شنبه در نشست مطبوعاتي با اشاره به برگزاري همايش ارتقاي سلامت اداري و جهاد اقتصادي توسط شوراي دستگاه‌هاي نظارتي در تاريخ 18 و 19 مهرماه سال‌جاري، بيان داشت: با توجه به فضاي کشور و مطالباتي که از دستگاه‌هاي نطارت از سوي مردم، دانشگاه‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي وجود دارداهميت اين همايش به خوبي مورد بررسي قرار گرفته است.

وي ادامه داد: از مقالات ارسال شده به دبيرخانه اين همايش حدود 30 مقاله انتخاب شده که ضمن برگزاري اين همايش در قالب سخنراني ايراد مي‌شود.

دبير همايش ارتقاي سلامت اداري و جهاد اقتصادي توسط شوراي دستگاه‌هاي نظارتي گفت: بخشي از محورهاي اين همايش به صورت مستقيم با رسانه‌ها و خبرنگاران ارتباط دارد و يکي از محورهاي آن نيز بررسي چالش‌هاي پيش روي رسانه‌ها است.

وي ادامه داد: عمده مخاطبان در نظام اداري مستقرند و ديگر مخاطبان از ذي‌حسابان و معاونان اداري و مالي هستند.

پورداوود با بيان اينکه اين همايش گسترده‌ترين همايش در استان اصفهان در سالهاي اخير است، تصريح کرد: دليل اين گسترده‌گي فراواني تعداد مخاطبان و تنوع آنها است.

وي با اشاره به اينکه صدا و سيما، استانداري، نظام صنفي، اتاق بازرگاني، فولادمبارکه، دانشگاه اصفهان و خوراسگان در اين همايش با سازمان بازرسي استان همکاري مي‌کنند، افزود: از ديگر مسئولاني که در اين همايش نقش اصلي دارند، مديران مسئول روزنامه‌ها و خبرگزاريها و ديگر رسانه‌هاي خبري استان اصفهان هستند که کارگاهي نيز براي آموزش آنها برگزار مي‌شود.

دبير همايش با بيان اينکه فرهنگ سازماني و فساد اداري از ديگر موضوعات کارگاه‌هاي آموزشي اين همايش است که براي جامعه خبري و مديران روابط عمومي‌ها برپا مي‌شود، گفت: در پايان اين کارگاه براي افراد شرکت‌کننده گواهي‌نامه معتبر صادر مي‌شود.

وي تصريح کرد: تعداد چهار کارگاه آموزشي براي مخاطبان مختلف در ين همايش در نظر گرفته شده که در کارگاهي که مخاطبان آن صاحبان حرف و مشاغل هستند، موانع قانوني گسترش فضاي کسب و کار و الزامات ساختاري اصل 44 مورد آموزش و بررسي قرار مي‌گيرد.

پورداوود افزود: در سومين کارگاه مسائل مرتبط با پول‌شويي و رديابي مالي به 300 سرپرستي و روساي بانکهاي استان اصفهان آموزش داده مي‌شود.

وي از حضور رئيس کل سازمان بازرسي کل کشور در اين همايش خبر داد و گفت: کارگاه چهارم که از سوي ديوان محاسبات استان اصفهان اداره مي‌شود که موضوع آن قانون محاسبات عمومي و مناقصات است.


خبرگزاري مهر

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.