سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
همايش رسانه و جهاد اقتصادي

رئيس سازمان صدا و سيما صبح ديروز در همايش رسانه و جهاد اقتصادي در افق چشم‌انداز اين سند را مرجع همه ي برنامه ريزي ها خواند و نقش رسانه‌ها در دست‌يابي موفق به اهداف اين سند را حساس، ويژه و مهم خواند.
آقاي ضرغامي هدايت و نظارت برجسته رهبري در حوزه کلان برنامه ريزي کشور را فرصتي استثنايي براي جامعه دانست و تصريح کرد: رسانه‌ها نيز بايد با اطلاع رساني نظام مند و اميد بخشي سند چشم‌انداز را به مطالبه‌ي عمومي تبديل كنند.
رئيس رسانه‌ ملي با اشاره به راهبرد‌هاي صدا و سيما كه در قالب افق رسانه تدوين و تبيين شده است، جهت‌دهي، اميد آفريني و آگاه سازي را از جمله اين راهبرد‌ها برشمرد.
آقاي ضرغامي با عنوان اين مطلب كه سند چشم‌انداز شاخص‌ همه‌ي فعاليت‌هاي كشور است افزود: تسريع در دستيابي به اهداف اين سند مهم در گرو آگاهي از ظرفيت‌ها و شناسايي قابليت‌هاي بي شمار كشور است.
آقاي ضرغامي سند چشم انداز را سند وفاق و وحدت در كشور خواند و پيشنهاد داد دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام با همكاري دستگاه‌هاي فرهنگي كشور از جمله صدا و سيما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي الگوي مناسبي را براي مطالبه و نظارت همه جانبه از سوي رسانه هاي کشور ارائه دهند.

http://hozeriasat.irib.ir/

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.