سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    11/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
بیانات رهبر انقلاب در حوزه اقتصاد نشر بررسی می‌‌شود

بيانات رهبر انقلاب در حوزه اقتصاد نشر بررسي مي‌‌شود
نشست‌هاي تبيين بيانات مقام معظم رهبري درباره اقتصاد نشر به همت سازمان جهاد دانشگاهي در ايام هفته کتاب برگزار مي‌شود.
سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي و 5 واحد استاني اين سازمان در هفته کتاب? نشست‌هاي تبيين بيانات مقام معظم رهبري درباره اقتصاد نشر را برگزار مي‌کنند.

اين نشست از سلسله برنامه‌هاي سازمان‌دهي شده از سوي اين نهاد است که به نقد و بررسي آسيب‌هاي حوزه اقتصاد نشر با حضور صاحبنظران و کارشناسان حوزه کتاب و با محوريت بيانات رهبر انقللاب که در تير ماه 90 در جمع کتابداران با حضور اساتيد دانشگاه? دانشجويان و حوزويان مطرح شد، مي‌پردازد.

همچنين نخستين جلسه از سلسله نشست‌هاي تحليلي با موضوع اقتصاد نشر به مناسبت سال جهاد اقتصادي? 18 آبان ماه ساعت 9 الي 12 در محل معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي برگزار مي‌شود.

موضوع اين نشست که اقتصاد نشر است با توجه به اهميت و تاکيد مقام معظم رهبري بر بحث جهاد اقتصادي، انتخاب شده و در آن صاحبنظران صنعت چاپ و نشر حضور خواهند يافت.

نشست‌هاي تبيين بيانات مقام معظم رهبري و اقتصاد نشر در محل معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي واقع در خيابان انقلاب? خيابان فخر رازي برپا مي‌شود. اين سلسله نشست‌ها همچنين در 5 واحد جهاد دانشگاهي در سراسر کشور نيز برگزار مي‌شود


خبرگزاري مهر

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.