سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    11/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
بررسی مسائل اقتصادی از منظر اسلام در «به‌سوی روشنايی»

برنامه «به سوي روشنايي» در راديو اقتصاد، به سردبيري علي سليمي برنامه‌اي اذان‌گاهي است كه با حضور كارشناس مسائل اقتصادي را از منظر اسلام بررسي مي‌كند.
، در برنامه هرم كه به سردبيري مريم هديه‌لو پخش مي‌شود، نقش مجلس در اقتصاد كشور بررسي مي‌‌شود.

برنامه مجله بامدادي به سردبيري امير كشاني و معصومه اسماعيل‌نژاد مسائل اقتصادي روز را به سمع شنوندگان مي‌رساند و برنامه به سوي روشنايي به سردبيري علي سليمي برنامه‌اي اذان‌گاهي است كه با حضور كارشناس مسائل اقتصادي را از منظر اسلام بررسي مي‌كند.

همچنين برنامه تدبير از ديگر برنامه‌هاي شركت‌كننده در جشنواره، به سردبيري رامبد باران‌دوست به آموزش مديرت منابع انساني مي‌پردازد و برنامه صداي مشاور به سردبيري معصومه رفعتي و با حضور كارآفرينان برتر كشور به ارائه راهكارهاي عملي كارآفريني و ايجاد كسب و كار مي‌پردازد.


روابط عمومي راديو اقتصاد روابط عمومي راديو اقتصاد

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.