سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
دومین دوره همایش سراسری نغمه های "نی نوا" با جدیت و برنامه ریزی منسجم تر در سال جهاد اقتصادی برگزار می شود.

رئيس حوزه هنري استان مرکزسينا دلشادي گفت: در پي برگزاري موفق اولين دوره همايش موسيقي نغمه هاي ني نوا که در دي ماه سال 1389 برگزار شد و با اسقبال چشمگير هنرمندان رشته موسيقي و بخصوص ني نوازان برتر کشور روبرو مي شود.

وي افزود: واحد موسيقي حوزه هنري استان مرکزي را مصمم تر کرد تا دومين دوره اين همايش را با جديت و برنامه ريزي منسجم تر در سال جهاد اقتصادي برگزار کند.

دلشادي گفت: اين همايش در 28 و 29 د يماه و با موضوع روايت واقعه کربلا با "ني" و "نوا" در دو بخش با کلام و بي کلام در شهر اراک برگزار خواهد شد.

وي توضيح داد: از نکات ويژه اين همايش نسبت به دوره قبل الزام توليد قطعات بر مبناي اشعار عاشورايي معرفي شده توسط دبيرخانه همايش است که بهره گيري از خواننده مجاز است وعلاقمندان جهت کسب اطلاعات بيشتر و شرکت در اين همايش مي توانند با شماره تلفن 2270920-0861 دبيرخانه همايش سراسري نغمه هاي ني نوا تماس بگيرند.

دلشادي يادآور شد: پوستر و فراخوان و اشعار همايش به تمام حوزه هاي هنري، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامي، انجمن هاي موسيقي و آموزشگاههاي استانها و شهرستانها ارسال شده است

خبرگزاري مهر

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.