سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
اول اسفند؛ آخرين مهلت ارسال مقالات به همايش «جهاد اقتصادی و بهره‌وری ملی»

در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري در نام‌گذاري سال 1390 به سال جهاد اقتصادي، همايش جهاد اقتصادي با تأكيد بر بهره‌وري ملي، اسفند‌ماه سال جاري در دانشگاه دفاع ملي‌تهران برگزار مي‌شود و 20 دي‌ماه آخرين مهلت ارسال چكيده مقالات و اول اسفندماه آخرين مهلت ارسال اصل مقالات به اين همايش اعلام شده است.

تبيين رويكرد جهاد اقتصادي(ويژگي‌ها، عرصه‌ها و نتايج) در گفتمان مقام معظم رهبري، تبيين ضرورت رويكرد جهادي در برنامه‌ريزي، سياست‌گذاري و تصميم‌گيري در مسائل اقتصادي و تبيين زمينه‌ها، الزامات، شيوه‌ها و راه‌كارها در رويكرد جهاد اقتصادي از جمله محورها و اهداف اين همايش اعلام شده است.

از ديگر اهداف محوري اين همايش مي‌توان به تبيين و طراحي الگوهاي مديريتي مناسب در جهاد اقتصادي، تبيين ظرفيت‌هاي موجود، فرصت‌ها، موانع و آسيب‌‌ها در جهاد اقتصادي و تبيين ظرفيت‌سازي اقتصادي، سياسي، فرهنگي و اجتماعي در جهاد اقتصادي اشاره كرد.

اين همايش در 17 اسفندماه 1390 برگزار خواهد شد و 20 دي‌ماه آخرين مهلت ارسال چكيده مقالات و اول اسفندماه آخرين مهلت ارسال اصل مقالات به اين همايش اعلام شده است.

ياداور مي‌شود، همايش سراسري «جهاد اقتصادي با تاكيد بر بهره‌وري ملي» به همت دانشگاه عالي دفاع ملي و در پاسخ به رهنمودهاي حكيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي، در سال جهاد اقتصادي و با توجه به اهميت بهره‌وري اقتصاد ملي در توليد ثروت و رفاه عمومي با همكاري ساير سازمان‌ها و مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي برگزار مي‌كند.

علاقه‌مندان مي‌توانند مقالات خود را به نشاني دبيرخانه اين همايش واقع در تهران، بزرگراه شهيد بابايي، بعد از بلوار هنگام، ضلع شمالي بزرگراه، دانشگاه عالي دفاع ملي، دانشكده مديريت راهبردي ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي «jahadeeghtesadi90.ir» مراجعه و يا با شماره تلفن‌هاي 27353335- 27353333 تماس بگيرند.

دانشگاه عالي دفاع ملي

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.