سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
برگزاری کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و جهاد اقتصادی

رئيس دانشگاه سلمان فارسي کازرون گفت: کنفرانس ملي فناوري اطلاعات و جهاد اقتصادي 3 و 4 اسفندماه سال 1390 در اين دانشگاه برگزار مي‌شود.

رئيس دانشگاه سلمان فارسي کازرون گفت: تأثيرگذاري فناوري اطلاعات در عرصه‌هاي مختلف از نيازهاي اساسي جوامع امروز به شمار مي‌آيد و با توجه به رويکرد اقتصادي اين کنفرانس در سال جهاد اقتصادي سعي شده است با گردآوري مقالات و آثار پژوهشي دانشگاهيان تأثير فناوري اطلاعات در جنبه‌هاي مختلف اقتصادي و صنعتي مورد ارزيابي و بحث و تبادل نظر قرار گيرد .

خرمايي اظهار داشت: از محورهاي اصلي اين کنفرانس مي‌توان به راهکارهاي فرهنگي فناوري اطلاعات در توسعه تجارت الکترونيک، بانکداري الکترونيک، گردشگري الکترونيک، شهر الکترونيک و آموزش الکترونيک اشاره کرد .

وي افزود: نزديک به 400 مقاله از پژوهشگران اساتيد و دانشجويان سراسر کشور توسط دبيرخانه دريافت شده است و از بين مقالات رسيده پس از طي مراحل داوري 53 مقاله براي سخنراني و 42 مقاله براي ارائه پوستري انتخاب شدند .

رئيس کنفرانس ملي فناوري اطلاعات و جهاد اقتصادي تصريح کرد: در بين سخنرانان کليدي کنفرانس مي‌توان از غلامعلي منتظر استاد دانشگاه تربيت مدرس و قائم مقام رياست پژوهشگاه علوم و فناوري ايران و شهريار خالدي استاد دانشگاه شهيد بهشتي و برنده جايزه سازمان محيط زيست کشور در حوزه گردشگري الکترونيکي و همچنين مهدي محمدي معاون اسبق دانشکده آموزش‌هاي الکترونيکي شيراز و جعفر ترک‌زاده از اساتيد دانشگاه شيراز در زمينه آموزش الکترونيکي نام برد.

وي افزود: پروفسور ديويد ويور، استاد دانشگاه گريفيث استراليا هم از طريق ويدئو کنفرانس در روز دوم همايش با ارائه سخنراني در جمع سخنرانان کليدي قرار خواهد گرفت.

خرمايي در پايان گفت: اميدواريم با حمايت مسئولان محترم، اين کنفرانس به يک همايش سالانه تبديل شود تا هر سال شاهد گرد آمدن صاحب‌نظران فناوري اطلاعات ايران در اين دانشگاه باشيم و فرصتي را پديد آوريم که اين کنفرانس به معتبرترين کنفرانس فناوري اطلاعات تبديل گردد و نتايج برآمده از آن به طور مؤثر در اجراي پروژه‌هاي فناوري اطلاعات به کار گرفته شود.

خبرگزاري فارس

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.