سایت مرکز تحقیقات صدا و سیما سایت صدا و سیما
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1390 این سال را سال " جهاد اقتصادی"نامیدند و ...          رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):از مسئولان كشور، چه در دولت، چه در مجلس، چه در بخشهای دیگری كه مربوط به مسائل اقتصادی میشوند و همچنین از ملت عزیزمان انتظار دارم كه در عرصه‌ی اقتصادی با حركتِ جهادگونه كار كنند، مجاهدت كنند.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):اگر ما در بخشهاى گوناگون، روحيه‌ى جهادى داشته باشيم؛ يعنى كار را براى خدا، با جديت و به صورت خستگى‌ناپذير انجام دهيم - نه فقط به عنوان اسقاط تكليف - بلاشك اين حركت پيش خواهد رفت.           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):مشاركت مستقيم مردم در امر اقتصاد، لازم است. اين نيازمند توانمند شدن است، نيازمند اطلاعات لازم است؛ كه اينها را بايد مسئولين در اختيار مردم بگذارند ...البته رسانه‌ها نقش دارند، راديو و تلويزيون نقش دارند، ميتوانند مردم را آگاه كنند...           رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی):حرکت ما باید به گونه ای باشد که بتوانیم این دهه را به معنای حقیقی کلمه، مظهر پیشرفت و مظهر استقرار عدالت قرار دهیم .            
تاريخ بروز رساني :    10/30/ 1398
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
یادداشت‌ها  
پژوهشهای علمی 
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها  
اصطلاحات  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
ديدگاه اندیشمندان  
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم) :
 
• الکادُّ عَلى عِیالِهِ مِن حَلالٍ کَالمُجاهِدِ فی سَبیلِ اللّه ِ؛ پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : آن که خانواده خویش را از حلال روزى مى دهد ، مانند مجاهدِ در راه خدا است . من لا یحضره الفقیه : ۳ / ۱۶۸ / ۳۶۳۱٫
   
 
فارسي عربي English
Russion Chinese German
France
 
جستجو :
 
 
بانوي ايراني كار آفرين برتر جهان اسلام شد

فاطمه مقيمي به جهت پيشگامي دربخش فعاليتهاي بانوان كارآفرين در حوزه حمل و نقل و حمايت از توسعه اقتصادي منطقه اي و ملي به عنوان برنده دريافت جايزه اين بانك برگزيده شده است .
به گزارش شبكه اخبار اقتصادي و دارايي (شادا) به نقل از سازمان سرمايه گذاري و كمكهاي اقتصادي و فني ايران ، ازسوي بانك توسعه اسلامي يكي از بانوان كارآفرين كشورمان از جمله برندگان جايزه اين بانك براي مشاركت بانوان در توسعه شناخته شد.

فاطمه مقيمي به جهت پيشگامي دربخش فعاليتهاي بانوان كارآفرين در حوزه حمل و نقل و حمايت از توسعه اقتصادي منطقه اي و ملي به عنوان برنده دريافت جايزه اين بانك برگزيده شده است.

در سي و هفتمين اجلاس سالانه هيئت عامل بانك توسعه اسلامي كه در فروردين 1392 در خارطوم سودان برگزار مي شود، جايزه بانوان برگزيده اهدا مي شود.

در اين مراسم جايزه نقدي به مبلغ 25 هزار دلار و نيز گواهينامه و يك نشان به وي به عنوان برنده اهدا خواهد شد.

رئيس گروه بانك توسعه اسلامي ضمن تبريك اين موفقيت به وزير امور اقتصادي و دارايي كشورمان اقدامات دولت ايران در راستاي حمايت از حضور و مشاركت بانوان در توسعه اقتصادي و اجتماعي كشور را قابل تقدير و تحسين بر شمرده است.

بانوي ايراني كار آفرين برتر جهان اسلام شد

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صدا و سيما است.