صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/19
 
 
ثبت ۱۵۰۰ اثر برای شرکت جشنواره فیلم و فیلمنامه کوتاه موج

1397/10/19
به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، ابراهيم حصاری در نشست هیئت اجرایی سومین جشنواره 'فیلم و فیلمنامه کوتاه ' موج' در کیش افزود: این حشنواره در ساحل دریا برگزار خواهد شد و تنها جشنواره ای است که در سی سال گذشته در چنین فضایی برگزار می شود .

حصاری همچنین با اشاره به استقبال هنرمندان و آمار بالای آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در بخش چشم انداز فیلمسازان کیش گفت :در 15 دی ماه سایت دریافت آثار در موعد مقرر بسته شد و جمعا بیش از 1500 اثر برای شرکت در این دوره جشنواره ثبت شده است .
وی هدف از برگزاری نشست هیئت اجرایی این جشنواره را دعوت هنرمندان فعال در این حوزه به همکار ی و هم اندیشی و همراهی با موجهای جشنواره موج دانست و بر همدلی وهمیاری عوامل برای برگزاری این جشنواره در قالبی متفاوت و برخوردار از کیفیت بالا تاکید کرد.
در این نشست که با حضور هنرمندان فعال در عرصه فیلم و فیلمنامه کوتاه و مجریان برگزاری جشنواره با حضور خبرنگاران برگزار شد، رضا اردلان به عنوان مدیر پشتیبانی جشنواره ،مهرداد ایاز به عنوان مدیر هماهنگی جشنواره و مهرداد سلیمانی به عنوان مدیر فنی جشنواره معرفی شدند.
سومین جشنواره سراسری موج از 10 تا12 اسفند ماه سال جاری در بخش های فیلم و فیلمنامه و چشم انداز فیلمسازان کیش با رویکرد دریا، سفر و گردشگری در كيش برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.