دومین سمینار «بانکداری اسلامی» برگزار می‌شود

دومین نشست از سلسله سمینارهای بانکداری اسلامی با عنوان « قوانین و مقررات مرتبط با عملیات بانکداری» ششم آبان‎ماه سال جاری برگزار می‌شود.

پس از برگزاری اولین نشست از سلسله سمینارهای بانکداری اسلامی با عنوان « قوانین و مقررات مرتبط با عملیات بانکداری» توسط مؤسسه نوین‌پژوهان با همکاری دانشگاه امام صادق (ع)، بانک کشاورزی، پژوهشکده پولی و بانکی و مرکز پژوهش‌های مجلس در تاریخ 28 خرداد ماه 1393، دومین نشست این سلسله سمینارها در ششم آبان سال جاری برگزار خواهد شد.

این سمینار با عنوان «قوانین و مقررات مرتبط با سیاست‌گذاری، نظارت و اداره بانک‌ها» حول چهار محور نظارت داخلی، نظارت نهادهای قانونی، نظارت شرعی و بانکداری بین‌المللی از پژوهشگران حوزه بانکداری برای ارائه مقاله دعوت کرده است. علاقمندان می‌توانند چکیده مقالات خود را حداکثر تا 93/6/30 و اصل مقالات را نیز حداکثر تا 93/7/10 از طریق نشانی ایمیل imifseminar@yahoo.com و یا تارنمای www.imifseminar.ir به دبیرخانه ارسال نمایند.

شایان ذکر است علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان سخنران ویژه این سمینار حضور خواهند داشت. همچنین در سمینار دوم مدیر عامل بانک کشاورزی به عنوان رئیس سمینار و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسویان نیز به عنوان دبیر علمی سمینار فعالیت خواهند کرد.http://iqna.ir/fa/News/1447504

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.