صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مرکز تحقیقات صداوسیما آمار بیننده‌های سریال های تلویزیونی را منتشر کرد

مرکز تحقیقات صداوسیما آمار بیننده‌های سریال های تلویزیونی را منتشر کرد


 

برف بی صدا می‌بارد محبوب ترین سریال تلویزیون در نیمه دوم دی ماه شد

نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما پیرامون سریال‌های سیما در نیمه دوم دی ماه ۱۴۰۰ نشان می‌دهد79.4 درصد مردم در نیمه دوم این ماه مخاطب برنامه‌های تلویزیون بودند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال «برف بی صدا می‌بارد» از شبکه سه سیما با21.5 درصد مخاطب در نیمه دوم دی ماه در صدر سریال‌های تلویزیون قرارگرفته است.

بر مبنای این آمار در نیمه دوم دی ماه، سریال‌های «برف بی صدا می‌بارد» و «پلاک 13» از شبکه سه سیما به ترتیب با 21،5درصد و 16.9درصد بیشترین بیننده را داشته­ اند. سریال های «بعد از آزادی» از شبکه یک سیما با 16.1 درصد، «نوار زرد 2» از شبکه دو سیما با 12،3درصد و «ذهن زیبا» از شبکه پنج سیما با 4،8 درصد بیننده در رده‌های بعدی قرار دارند.

از بین سریال‌های بازپخش شده سیما، در نیمه دوم دی ماه «بچه مهندس 4» از شبکه آی فیلم و «پایتخت 3» از شبکه تماشا به ترتیب با 18،4 و 13،5 درصد پربیننده‌ترین سریال بوده اند. سریال‌های «دزد و پلیس» و «مزد ترس 2» از شبکه آی فیلم با 2،5 درصد در رده‌های بعدی قرار دارند.

سریال‌های بازپخش شده شبکه‌های استانی، 24،6 درصد بیننده در نیمه دوم دی ماه را داشته‌اند.  16.1 درصد پاسخگویان، بیننده تکرار سریال‌های سیما در نیم دوم دی ماه از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن­ های اینترنتی بوده‌اند.

  1400/11/09
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.