صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

«خوشنام» پربیننده ترین سریال و « عصر جدید» پر بیننده ترین برنامه سیما در ماه مبارک رمضان

«خوشنام» پربیننده ترین سریال و « عصر جدید» پر بیننده ترین برنامه سیما در ماه مبارک رمضان


 بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، سریال « خوشنام» از شبکه یک با ۸ / ۳۲درصد بیننده و برنامه عصر جدید از شبکه سه با ۸/ ۴۸ درصد بیننده ، بیشترین مخاطب را در ماه مبارک رمضان در میان سریال ها و برنامه‌های سیما داشته اند .

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات، نتایج نظر سنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می دهد در ماه مبارک رمضان۹. ۷۸ درصد از پاسخگویان ، بیننده برنامه‌های سیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، برنامه‌های گفتگو محور ، برنامه‌های ورزشی و اخبار بوده اند. 
بر اساس نظر سنجی یاد شده، از بین سریال های جدید پخش شده در ماه مبارک رمضان سریال " خوشنام" از شبکه یک ۸ /۳۲ درصد، سریال« نجلا2»از شبکه سه سیما  ۱. ۳۲ درصد، سریال   « از سرنوشت4» از شبکه دو سیما ۲. ۲۶  درصد و سریال « مسافران شهر» از شبکه پنج سیما 4.3 درصد بیننده داشته است.
در این نظر سنجی ، میزان بیننده سریال های تکراری سیما در ماه مبارک رمضان نیز بررسی شده است که از میان آن؛ سریال « آنام»، از شبکه آی فیلم ؛ پربیننده ترین سریال تکراری سیما بوده است .
در این نظرسنجی برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در شبکه‌های سیما نیز بررسی شد.
از میان برنامه‌های نظر سنجی شده برنامه " عصر جدید" با ۸. ۴۸ درصد ، پربیننده تر از سایر برنامه بوده است . پس از برنامه « عصر جدید» برنامه « خندوانه » از شبکه نسیم با ۱. ۳۰ درصد بیشترین مخاطب را داشته است.

  1401/02/25
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.