صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نقش رسانه ها در اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های اقتصادی مورد بررسی قرار می گیرد

نقش رسانه ها در اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های اقتصادی مورد بررسی قرار می گیرد


   
نخستین همایش ارتباطات، رسانه و روابط عمومی در اقتصاد مقاومتی روزهای یکم و دوم بهمن ماه امسال در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

 

ˈبهرام عبادپورˈ : در این همایش مباحثات مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی و مختصات آن، دلایل طرح اقتصاد مقاومتی و دخیل کردن رسانه ها در تبیین جوانب آن، دامنه تاثیر پذیری اقتصاد مقاومتی، نقش دولت، مردم و بنگاه های اقتصادی و رسانه ها و روابط عمومی ها مورد بررسی قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: این همایش دو روزه با حضور اصحاب رسانه و روابط عمومی ها، صاحبان صنایع و بنگاه های اقتصادی، مدیران بانک ها، سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی، برخی از وزیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اساتید و صاحب نظران مسایل مربوطه برگزار می شود.

عبادپور گفت: در این همایش همچنین مجموعه حاوی مقالات، مصاحبه ها و معرفی برخی شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های اقتصادی منتشر و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی تعداد شرکت کنندگان در این همایش را بیش از 700 نفر عنوان کرد و گفت: مخاطبان این همایش مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها، اصحاب رسانه و خبرنگاران، اساتید و دانشجویان رشته های روابط عمومی، روزنامه نگاری، مدیریت رسانه و ارتباطات و مسوولان و کارشناسان مرتبط با موضوع همایش نام برد.
 
 
 
  1391/11/01
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.