صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود


  
دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با محوریت مفاهیم، مبانی و ارکان پیشرفت 18 و 19 اردیبهشت‌ماه 92 در محل کتابخانه ملی جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.اکبرزاده دبیر دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایران پیشرفت گفت: کنفرانس‌های سالانه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، رویدادهای علمی هدفمندی هستند که هر یک به منظور دستیابی به اهداف خاصی طراحی و اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در روزهای 18 و 19 اردیبهشت‌ماه 92، گفت: این کنفرانس نیز همانند کنفرانس اول، هدفمند و ماموریت‌گراست و هدف کنفرانس دوم دستیابی به فهمی مشترک از مبانی فلسفی، علمی و دینی الگو و ارائه تصویری روشن، قابل اعتماد و کاربردی از آن است.

اکبرزاده اظهار داشت: کمیته اجرایی کنفرانس تاکنون 11 بار تشکیل جلسه داده و فعالیت‌های ترویجی و اطلاع‌رسانی کنفرانس با توزیع پنج هزار پوستر فراخوان مقالات آغاز شده است.

وی ادامه داد: همچنین پایگاه الکترونیکی دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از 20 آذر ماه راه‌اندازی شده و نسخه انگلیسی پایگاه نیز از 20 دی‌ماه در دسترسی علاقمندان است.

دبیر دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، خاطرنشان کرد: با فعال شدن کمیته علمی کنفرانس محورها و موضوعات کنفرانس و سخنرانان کلیدی مشخص شده‌اند و در مرحله دعوت از سخنرانان خارجی هستیم.

همچنین فخرایی، عضو کمیته اجرایی کنفرانس نیز محورهای این کنفرانس را مفاهیم و مبانی عمومی پیشرفت، پیشرفت و حوزه‌های معرفتی جهان اسلام، اصول و ارکان پیشرفت و اصول و مبانی پیشرفت در حوزه‌های اجتماع، سیاست، اقتصاد و فرهنگ و سایر موضوعات مرتبط عنوان کرد و گفت: مهلت دریافت مقالات تا اول اسفندماه امسال ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: فرآیند ثبت و داوری مقالات در این کنفرانس به صورت کاملا الکترونیکی صورت می‌گیرد و برای هر یک از محورهای موضوع یک سرگروه داوری تعیین شده که مقالات را قبل از ورود به چرخه داوری ارزیابی کرده و فرآیند داوری را مدیریت می‌کند.

گفتنی است، علاقمندان به ارائه مقاله در دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از اخبار، محورهای کنفرانس و چارچوب و ضوابط تدوین مقالات به وبگاه کنفرانس به نشان http://sc.olgou.ir مراجعه کنند.
 
 
 
 
 
 
 
  1391/11/04
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.