صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همايش «مكتب دفاعی انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود

همايش «مكتب دفاعی انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود


  
همايش سراسری مكتب دفاعی انقلاب اسلامی در آرا و انديشه‌های حضرت امام خمينی(ره) و مقام معظم رهبری از سوی دانشگاه جامع امام حسين(ع) با هدف بررسی انديشه‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری در حراست از انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

150 مقاله به دبيرخانه اين همايش ارسال شده است كه از بين آنها 100 مقاله برگزيده شد و در طی برگزاری همايش 12 مقاله ارائه می‌شود.

همچنين در حاشيه اين همايش نمايشگاهی از آثار علمی درباره بيانات و ديدگاه‌ها و عملكرد امام خمينی(ره) و مقام معظم رهبری از پروژه‌های تحقيقاتی و كتاب‌های منتشر شده و پايان‌نامه‌های تحصيلی برگزار می‌شود.

مرجعيت علمی در افق 1404 در بحث دفاعی، انقلاب اسلامی و قدرت نرم در آرمان‌های امام و رهبری، انديشه‌های دفاعی و تربيتی امام خمينی(ره) و مقام معظم رهبری در حوزه دفاع، مباحث نظری دكترينی ناظر بر بحث دكترين‌ها، انديشه‌های نظامی و زيرساخت‌های دفاع و نقش امنيتی و اشراف اطلاعاتی در اقتدار ملی در انديشه‌های امام و رهبری موضوعات 5 نشستی است كه در اين همايش ارائه خواهد شد.

همايش سراسری مكتب دفاعی انقلاب اسلامی در آرا و انديشه‌های حضرت امام خمينی(ره) و مقام معظم رهبری، يكشنبه و دوشنبه 15 و 16 بهمن‌ماه جاری در سالن همايش‌های بين‌المللی صداوسيما برگزار می‌شود.
 
  1391/11/15
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.