صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

اعلام فراخوان دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» برای دريافت مقاله

اعلام فراخوان دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» برای دريافت مقاله


دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» با اعلام فراخوان، از پژوهشگران و محققان علاقه‌مند دعوت به عمل آورده تا مقالات خود را در موضوعات اعلام شده در فراخوان، به اين مجله ارسال كنند.

دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» كه در نظر دارد ويژه‌نامه‌هايی با برخی مضامين و موضوعات خاص منتشر كند، ضمن اعلام فراخوان، از پژوهشگران و محققان علاقه‌مند دعوت به عمل آورده تا مقالات خود را در موضوعات مورد نظر به اين مجله ارسال كنند.

بنا بر اين گزارش، مبانی و روش‌شناسی فهم قرآن و حديث، آسيب‌شناسی سيره‌نگاری معصومين(ع)، نظام و حكومت در اسلام (مالی، قضائی، اداری)، فلسفه علوم اسلامی (عرفان، كلام، فقه و اصول، تفسير، حديث) و تفكر و انديشه‌ورزی در اسلام (بررسی تاريخی) محورهای اعلام شده در فراخوان دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» است.

لازم به ذكر است كه نويسندگان مقالات بايستی برای تدوين و تنظيم مقالات خود مطابق شيوه‌نامه مجله «اسلام‌پژوهی» عمل كنند و برای اين اطلاع از اين شيوه‌نامه می‌توانند به پايگاه اينترنتی اختصاصی اين مجله، به آدرس الكترونيكی ihss.ac.ir/journals مراجعه كنند.

يادآور می‌شود، دوفصلنامه تخصصی «اسلام‌پژوهی» به صاحب امتيازی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی و مدير مسئولی حسينعلی قبادی و سردبيری مجتبی زروانی چاپ و منتشر می‌شود.
  1391/11/28
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.