صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

ارسال 60 مقاله به نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب ایران»

ارسال 60 مقاله به نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب ایران»


از آغاز فراخوان شرکت در نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب» تاکنون حدود 60 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب» را با هدف تبادل آراء و نظریات علمی پژوهشگران و به منظور هم‌افزایی ملی برای مدیریت اطلاعات وب و رسیدن به چارچوبی مناسب برای ایجاد آرشیو ملی وب برپا می‌کند.

تاکنون برای دبیرخانه این کنفرانس که قرار است در روز دوم اسفند سال جاری در مرکز همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شود حدود 16 مقاله برای ارائه شفاهی و 9 مقاله نیز به عنوان پوستر پذیرفته شده است.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در تلاش است تا همه 60 مقاله دریافتی که حائز شرایط لازم برای شرکت در نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب» تشخیص داده شده‌اند را در نشریات فناوری اطلاعات، گنجینه اسناد، مطالعات ملی کتابداری و سازماندهی اطلاعات و پژوهش‌نامه مدیریت و پردازش اطلاعات، به چاپ برساند.

گفتنی است، در برگزاری نخستین کنفرانس ملی «مدیریت منابع اطلاعاتی وب» علاوه بر سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به عنوان برگزارکننده اصلی، ده سازمان و مؤسسه علمی و گروه‌های علمی دانشگاهی در زمینه فناوری اطلاعات، مشارکت دارند.
 
 
 
 
 
  1391/11/28
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.