صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نمایشگاه مجازی رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی راه اندازی شد

نمایشگاه مجازی رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی راه اندازی شد


    
     دبیرنمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: برای نخستین بار نمایشگاه مجازی رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی راه اندازی می شود.ˈ محمد حسن حیدریˈ روز پنج شنبه در حاشیه آغاز به کار نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی  گفت: دراین سیستم کل نمایشگاه به شکل مجازی به صورت نرم افزار و بر روی وب به نمایش در خواهد آمد.

وی با بیان اینکه اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با هدف سازماندهی مجموعه های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی و آشنایی موسسات مردم نهاد و فعال در این حوزه با یکدیگر در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز شده است، گفت: در کنار این موضوعات فروشگاه مجازی آثار نرم افزاری به شکل متمرکز نیز در حال راه اندازی است.

وی توضیح داد: تلاش می کنیم تا مجموعه ای کامل از تمامی آثار تهیه شده در این حوزه را جمع آوری کرده و در قالب فروشگاه مجازی در دسترس عموم مردم قرار دهیم.

حیدری ادامه داد : این فروشگاه هماهنگ با مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دبیرنمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت که در این نمایشگاه از پنج اثر در قالب سه بازی و دو نرم افزار با حضور مسوولان رونمایی می شود.

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرده و تا سوم اسفند ماه برپاست.
 
 
 
  1391/12/01
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.