صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» افتتاح شد

دهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» افتتاح شد


دهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان»  با حضور شهردار تهران، رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در باغ کتاب افتتاح شد.دهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» با حضور محمدباقر قالیباف (شهردار تهران)، سیدمحمد حسینی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، علی لاریجانی (رئیس مجلس شورای اسلامی)، امیر خوراکیان (رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران) و علی‌اکبر اشعری (رئیس باغ کتاب) در محل فاز اول باغ کتاب افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم امیر خوراکیان رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، بیان داشت: قطعا از افتخاراتی که در دوره فعلی مدیریت شهری در تهران می‌توانیم به صورت سهولت و سریع اشاره کنیم مجموعه فعالیتهای مرکزی است که کارها براساس یک اولویت موضوعی و رویکرد مشخص برنامه‌ریزی شده است.

 

بر اساس این گزارش، دهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» که با هدف اهدای کتاب به مدارس شهر تهران برگزار می‌شود، نخستین رویداد فرهنگی در مجموعه باغ کتاب تهران خواهد بود که مدیران و مسئولان مدارس شهر تهران، دانش‌آموزان، ناشران و شهروندان تهرانی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

در این نمایشگاه بیش از 25 هزار عنوان کتاب و تعداد زیادی نشر تازه ارایه خواهد شد. همچنین تخفیف ویژه 25 درصدی خرید در دهمین نمایشگاه یاد یار مهربان فرصت مناسبی برای تهیه و گزینش کتاب‌های مورد نیاز دانش‌آموزان را فراهم می‌کند.
 
 
  1391/12/13
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.