صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان همايشِ ملی روش‌های كاربردی آموزش در اسلام اعلام شد

فراخوان همايشِ ملی روش‌های كاربردی آموزش در اسلام اعلام شد     مجموعه علو‌م تربيتی دانشگاه سيستان و بلوچستان، اولين همايش ملی تعليم و تربيت اسلامی با موضوعِ روش‌های كاربردی آموزش در اسلام را برگزار می‌كند.

بنا بر اين گزارش، اين همايش به دنبال دست‌يابی به روش‌هايی است كه معلم بايد در آموزش به كار گيرد و جويای فرآيند عملی اين روش‌هاست؛ از همين رو هدف اصلیِ همايش، پيوند ميان نظريات و عمل خواهد بود. بر همين اساس دبيرخانه همايش از پژوهشگران و صاحب‌نظران دعوت به عمل آورده است تا مقالات خود را در اين موضوع و راستا به دبيرخانه اين همايش ارسال كنند.

روش‌های كاربردی آموزش در قرآن، روش‌های كاربردی آموزش در احاديث و سنت، روش‌های كاربردی آموزش از منظر دانشمندان مسلمان، مطالعه تطبيقی روش‌های كاربردی آموزش در مباحث اسلامی و مباحث غيراسلامی، روش‌های كاربردی آموزش كه مورد تأييد اسلام (قرآن، احاديث، و سنت) نيست، چگونگیِ عملی كردن روش‌هایِ آموزشی اسلامی در تدريس (ارايه مدل) محورهای اعلام‌شده در فراخوان اين همايش برای دريافت مقالات است.

پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را تا 15 ارديبهشت‌ماه سال آينده به يكی از آدرس ايميل‌های rezabalaghat@gmail.com و balaghatreza@yahoo.com ارسال كنند و برای كسب اطلاعات بيشتر به وبلاگ همايش به آدرس islamicedu.blogfa.com مراجعه و يا با شماره تلفن 8052797-0541 و يا شماره همراه 09154652961 تماس حاصل كنند.
 
 
 
  1391/12/14
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.