صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همایش تخصصی بررسی ابعاد مختلف شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود

همایش تخصصی بررسی ابعاد مختلف شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود


همایش تخصصی بررسی ابعاد مختلف شبکه‌های اجتماعی به همت پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاه در نظر دارد به دنبال برگزاری موفق اولین و دومین همایش از مجموعه همایش‌های دفاع سایبری، سومین همایش را با عنوان «بررسی ابعاد شبکه‌های اجتماعی» در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه امسال برگزار کند.

آسیب‌شناسی، ظرفیت‌سنجی و ارائه راهبردهای بهره‌گیری از این نوع شبکه‌های نوین برای برنامه پیشرفت اجتماعی و اقتصادی کشور و افزایش توان ملی و کاهش آسیب‌های آن‌ها با حضور استادان دانشگاه، صاحبنظران و کارشناسان برگزار می‌شود.

موضوعات شبکه‌های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی، شبکه‌های اجتماعی و هویت اسلامی ـ ایرانی، شبکه‌های اجتماعی و روابط نسلی در ایران، شبکه‌های اجتماعی  و الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت، شبکه‌های اجتماعی و رونق کسب و کار و شبکه‌های اجتماعی و امنیت (حریم خصوصی وکنترل و افشای اطلاعات و...) از مهم‌ترین محور‌های این همایش است.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله می‌توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی www.cyberconf.ir حداکثر تا 5 اردیبهشت‌ماه مقالات خود را پیرامون محورهای تعیین شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
 

 

  1392/01/17
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.