صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان سراسری همايش «انضباط اقتصادی با رويكرد اقتصاد مقاومتی»

فراخوان سراسری همايش «انضباط اقتصادی با رويكرد اقتصاد مقاومتی»


    
دبيرخانه همايش «انضباط اقتصادی با رويكرد اقتصاد مقاومتی» ضمن اعلام فراخوان سراسری آثار اعلام كرد: پژوهشگران می‌توانند مقالات علمی ـ پژوهشی خود را حداكثر تا 31 ارديبهشت‌ماه به دبيرخانه همايش ارسال كنند.

دبيرخانه همايش «انضباط اقتصادی با رويكرد اقتصاد مقاومتی» ضمن اعلام فراخوان سراسری آثار از كليه اساتيد، دانشجويان، فرهنگيان و عموم علاقمندان به مطالعات و پژوهش در زمينه اقتصاد و اقتصاد مقاومتی، اعلام كرد: پژوهشگران می‌توانند انديشه‎ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را در قالب مقالات علمی و پژوهشی مرتبط به دبيرخانه فراخوان ارسال نمايند.

بر اساس اين گزارش برخی از محورهای اصلی اين همايش، تبيين اقتصاد مقاومتی، تحريم توليدی، انضباط اقتصادی، مديريت و انضباط ارزی، مبادی رسمی كشور، ظرفيت‌های نهادهای اجتماعی، فرهنگ اقتصاد سالم، توليد كالاهای استراتژيك كشاورزی و مرز و مرزنشينی است.

همچنين «مفاهيم، مبانی، ابعاد، الزامات اقتصاد مقاومتی»، «آسيب شناسی اقتصاد مقاومتی» و «بررسی نقش و جايگاه دستگاه‌های اجرايی به ويژه ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز»، «توليد ملی»، «واردات مواد اوليه و پردازش و صادرات آن»، «توسعه روابط بازرگانی و ديپلماتيك»، «نظام ارزی»، «بورس ارزی»، «نوسانات ارز»، «باورها وارزش های دينی»، «تهاجم فرهنگی»، «الگوی مصرف» و «تبليغ و اطلاع رسانی» برخی از موضوعات فرعی اين همايش هستند.

بر اساس اين گزارش، جوايزی برای مقالات ارسالی به اين همايش در نظر گرفته شده است. برای هر يك از نفرات اول تا پنجم مبلغ ده ميليون ريال، برای هر يك از نفرات ششم تا دهم مبلغ هشت ميليون ريال، برای هر يك از نفرات يازدهم تا بيستم شش ميليون ريال، برای هر يك از نفرات بيست و يكم تا سی‎ام نيز چهار ميليون ريال در نظر گرفته شده است و به ده نفر اول برگزيدگان تقديرنامه اهداء می‌شود.

علاقه‌مندان به شركت در اين همايش می‌توانند مقالات خود را حداكثر تا 15 ارديبهشت 1392 به نشانی الكترونيكی Pajoohesh@epe.ir ارسال كنند و جهت كسب اطلاعات بيشتر، با دبيرخانه همايش به شماره‌های 88724483، 88713634، 88713754 داخلی 124 تماس بگيرند.
 
 
 
 
  1392/01/31
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.