صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

همايش «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» برگزار می‌شود

همايش «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» برگزار می‌شود


بيست و سومين همايش سالانه «سياست‌های پولی و ارزی» با عنوان «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» اوايل خردادماه سال جاری به همت پژوهشكده پولی و بانكی بانك مركزی برگزار می‌شود.

به گزراش خبرگزاری بين المللی قرآن (ايكنا)، دبيرخانه همايش سالانه «سياست‌های پولی و ارزی» با «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» ضمن اعلام برگزاری بيست و سومين دوره اين همايش با عنوان «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» در روزهای 5 و 6 خرداد ماه سال جاری، كليه صاحب‌نظران، اساتيد و دانشجويان علاقه‌مند را به شركت در اين همايش دعوت كرده است.

براساس اين گزارش، محورهای اين همايش كه با حضور مديران، اساتيد دانشگاه و صاحب‌نظران بانكی كشور تشكيل می‌شود، به قرار ذيل است: «آسيب‌شناسی نظام تامين مالی توليد در كشور»، «اقتصاد مقاومتی» و «نقش و جايگاه نظام بانكی در حمايت از توليد».

همچنين طبق اعلام دبيرخانه، «آسيب‌شناسی ساختار تامين مالی توليد»، «ارزيابی عملكرد نظام بانكی در حمايت از توليد و ثبات قيمت‌ها»، «شناسايی راه‌كارهای تامين ثبات اقتصادی»، «سنجش محدوديت نقدينگی بنگاه‌های توليدی كشور» و «طراحی نظام تامين مالی كارآمد» از اهداف كلی بيست و سومين همايش «سياست‌های پولی و ارزی» هستند.

لازم به ذكر است براساس اعلام دبيرخانه اين همايش نمايشگاهی تخصصی نيز برگزار می‌شود كه در آن نمايشگاه محصولات، خدمات و دستاوردهای بانك‌ها، موسسات اعتباری و شركت‌های ارائه دهنده بانكی در معرض ديد شركت‌كنندگان قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رسانی www.conf.mbri.ac.ir/conf23، اطلاعات كامل و فرم‌های حضور و ثبت نام در همايش را دريافت كنند و برای مشاركت در برگزاری همايش و همچنين رزرو فضای نمايشگاهی با دبيرخانه اجرايی همايش به شماره‌ 2-66596661 و دورنگار 66595865 تماس حاصل كنند.

يادآور‌می‌شود، بيست و سومين همايش سالانه «سياست‌های پولی و ارزی» با عنوان «ثبات اقتصادی و حمايت از توليد» در روزهای 5 و 6 خردادماه سال جاری به همت پژوهشكده پولی و بانكی بانك مركزی در مركز همايش‌های بين‌المللی صدا و سيما برگزار می‌شود.
 
 
  1392/02/02
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.