صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

كنفرانس «تبيين نقش آموزش در حماسه اقتصادی» برگزار می‌شود

كنفرانس «تبيين نقش آموزش در حماسه اقتصادی» برگزار می‌شود


   
        كنفرانس «تبيين نقش آموزش در حماسه اقتصادی» به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی اوايل خردادماه در سالن اجتماعات دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود. ولين نشست كنفرانس «تبيين نقش آموزش در حماسه اقتصادی» با موضوع «آموزش و اشتغال» هفته آينده به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

براساس اين گزارش معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی در راستای فرمايشات مقام معظم رهبری به منظور نامگذاری سال جاری به عنوان سال حماسه سياسی، حماسه اقتصادی و با عنايت به مصوبه شورای معاونت محترم آموزشی، اقدام به برگزاری كنفرانس تبيين نقش آموزش در حماسه اقتصادی می‌كند.

اين گزارش می‌افزايد: اولين نشست اين كنفرانس با عنوان «آموزش و اشتغال» با موضوع آموزش و كارآفرينی، آموزش و خلق ثروت، آموزش و اقتصاد دانش بنيان، آموزش و نيروی كار بين‌المللی و آموزش و مشاغل جديد، روز دوشنبه 6 خردادماه در سالن اجتماعات دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد.

يادآور می‌شود، علاقه‌مندان فرصت دارند جهت شركت در همايش و ارائه مقالات خود در اين همايش، آثار خود را تا تاريخ اول خرداد به نشانی الكترونيكی iast@acecr.ac.ir ارسال كنند.
 
 
  1392/02/31
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.