صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

گزارش سیدعزت‌الله ضرغامی از عملکرد انتخاباتی رسانه ملی به رهبر انقلاب

گزارش سیدعزت‌الله ضرغامی از عملکرد انتخاباتی رسانه ملی به رهبر انقلاببه گزارش خبرگزاری فارس، رئیس رسانه ملی با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب، گزارش جامع عملکرد معاونت‌ها و برنامه‌سازان رسانه ملی در طول برگزاری انتخابات را تقدیم کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: قلم ناتوان و زبان قاصر از ادای حق بزرگواری و لطف بیکران و امیدبخش حضرتعالی به فرزندانتان در رسانه ملی است. بدون تردید  هرچه که هست نتیجه اعتماد ارزشمند شما به خدمتگزارانی است که با هزاران کاستی و خطا تلاش می‌کنند تا خود را به حداقل انتظارات مورد نظر حضرتعالی نزدیک کنند . جنابعالی با هدایت تاریخی ملت در خلق حماسه سیاسی فصل جدیدی از پیروزی رهروان خمینی بزرگ در مقابله با استکبار جهانی را رقم زدید و امید به آینده را بیش از گذشته در دل‌های مشتاقان انقلاب اسلامی در سراسر جهان روشن ساختید .
از اینکه به برکت و مدد الهی شاهد لبخند رضایت بر چهره نورانی تان  هستیم خداوند متعال را شاکریم .
همچنین در بخشی از این گزارش تقدیمی آمده است: اثبات مجدد قانون مداری و امانت داری در نظام و همچنین حاکمیت کم نظیر امنیت، آرامش و اخلاق در عین خلق فضای پرشور و نشاط و به یاد ماندنی در میان مردم؛ نشان از ارتقاء سطح بینش و بصیرت عمومی در جامعه است.
تثبیت مرجعیت کامل رسانه ملی با ثبت اعتماد 85درصدی  مردم به بی طرفی و انفعال کامل شبکه‌های ضد انقلاب از نتایج مهم سیاست‌های تبلیغی جمهوری اسلامی است.
ضرغامی افزوده است: امروز با تثبیت الگوی جدید و پیشرفته تبلیغات انتخاباتی توسط نظام و مبتنی بر انتظارات آرمانی جمهوری اسلامی، از روش‌های سرمایه سالار غربی فاصله گرفته‌ایم
 
 

 

  1392/04/04
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.