صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

ترديدي در نقش موثر صدا و سيما در انتخابات نيست

ترديدي در نقش موثر صدا و سيما در انتخابات نيست


 

رئيس جمهور منتخب در همايش افق رسانه نقش رسانه ملي را در پر شور شدن انتخابات موثر دانست و از صدا و سما قدرداني كرد .

رئيس جمهور منتخب ايران گفت صدا و سيما بي ترديد نقشي بسيار ارزشمند در انتخابات و ايجاد شور و نشاط انتخاباتي در جامعه داشته است .

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي حجت الاسلام حسن روحاني در سي و دومين نشست افق رسانه در سالن همايش هاي بين المللي صدا و سيما از ملت ايران به خاطر آفرينش حماسه سياسي و برگزاري انتخاباتي پر شور تشكر كرد .رئيس جمهور منتخب گفت:ملت با حضور كم نظيرشان و با درك شرايط بين المللي عظمت بزرگي را در تاريخ ايران آفريدند و اين برگ زرين بي ترديد همواره نه تنها در ياد مردم ايران بلكه در ياد تاريخ باقي خواهد ماند.
وي گفت در خلق اين عظمت همه ما دست قدرت، حكمت و رحمت الهي به خوبي مشاهده مي كنيم و او بود كه دلها را به سمت اين شكوه بزرگ تاريخي و حماسه هدايت كرد. وي  افزود: در خلق اين حماسه نقش اصلي از آن ملت است كه در اين زمينه با فهم و درك و تلاش حضور خود را نشان دادند، البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان نقش بي بديلي داشت .  دكتر حسن روحاني صدا و سيما را به خاطر برنامه هاي متنوع تبليغاتي نامزدها و تبيين ابعاد مختلف انتخابات از موثر ترين عناصر در برگزاري انتخاباتي پر شور و خلق حماسه سياسي در كشور دانست . وي گفت برنامه هاي صدا و سيما باعث شد مردم ايران در همه نقاط از شهر هاي بزرگ گرفته تا دور افتاده ترين نقطه كشور بتوانند فرد مورد نظر خود را براي رياست جمهوري انتخاب كنند و اين تلاش جاي قدرداني دارد .  رئيس جمهور منتخب در همايش افق رسانه از صدا و سيما خواست دولت آينده را در ارائه خدمت به مردم كمك كند . وي گفت رسانه ملي يك تنه بار مطالبات مردم و دولت را بر دوش مي كشد و از اين رسانه مي خواهم در رساندن مطالبات مردم به دولت آتي همه تلاش خود را بكند تا دولت با بهره گيري از اين مطالبات در جهت رفع نياز هاي مردم حركت كند .دكتر روحاني همچنين با توجه به شعار اصلي دولتش كه ايجاد اعتدال است از رسانه ملي خواست با تدارك برنامه هايي تبييني با حضور كارشناسان ، گفتمان عدالت را در كشور تبيين كند .

دكتر روحاني در سخنانش به دوره تصدي خود بر رياست شوراي سرپرستي صدا و سيما نيز اشاره كرد و گفت من همچنان خود را عضو خانواده بزرگ رسانه ملي مي دانم .
 
  1392/04/08
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.