صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان پنجمین جشنواره داستان‌نویسی کودک منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره داستان‌نویسی کودک منتشر شد


فراخوان پنجمین دوره از جشنواره داستان نویسی و تصویرگری در حوزه ادبیات کودک و نوجوان، جوان از سوی واحد کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد.انتشارات علمی و فرهنگی به منظور رشد و شکوفایی استعدادها در حوزه ادبیات کودک و نوجوان و جوان، برای پنجمین بار جشنواره داستان نویسی برگزار می‌کند.

در این فراخوان آمده است:

به دنبال اجرای موفق‌ چهار دوره جشنواره داستان نویسی و تصویرگری، پنجمین دوره این جشنواره برگزار می‌شود.

موضوع داستان‌ها آزاد و داستانها باید در محدوده سنی کودک، نوجوان و جوان باشد، همچنین آثار ارسالی، باید خوانا، بر روی کاغذ یک رو و تایپ شده باشد. در این فراخوان، شرایط سنی برای نویسندگان وجود ندارد و آثار ارسالی نباید قبلاً چاپ شده باشد.

در بخش دیگری از این فراخوان آمده است: مهلت ارسال آثار تا 15 شهریور ماه سال جاری بوده و آثار ارسالی نیز، عودت داده نخواهد شد.

نویسندگان متقاضی حضور در این مسابقه باید به همراه آثار، مشخصات کامل نویسنده شامل نام و نام خانوادگی، تحصیلات، تاریخ تولد، محل تولد، شغل، نشانی و شماره تلفن روی کاغذی مجزا ثبت و با پست سفارشی به آدرس تهران، خیابان آفریقا، چهارراه شهید حقانی، پلاک 25، انتشارات علمی و فرهنگی، بخش مسابقه داستان‌نویسی واحد کودک، نوجوان و جوان ارسال کنند.

گفتنی است پس از برگزاری جشنواره و انتخاب داستان‌های برگزیده، در ادامه آن، جشنواره تصویرگری برای داستان‌های برگزیده برگزار و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. علاوه ، داستانهای برگزیده در فرآیند بررسی برای چاپ و نشر قرار خواهد گرفت.
 
 
  1392/04/11
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.