صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود

سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود


سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با عنوان «واکاوی مفاهیم و نظریه‌های رایج توسعه و تجربیات ایران و جهان، به سوی نظریه اسلامی ایرانی پیشرفت» برگزار می‌شود.جلسه مشترک شورایعالی و شورای تلفیق و هماهنگی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با موضوع بررسی عناوین پیشنهادی سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در جلسه مشترک شورایعالی و شورای تلفیق و هماهنگی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که به ریاست صادق واعظ زاده برگزار شد، پس از بحث و تبادل نظر، عنوان «واکاوی مفاهیم و نظریه‌های رایج توسعه و تجربیات ایران و جهان به سوی نظریه اسلامی ایرانی پیشرفت» برای سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تصویب شد.

همچنین مقرر شد سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در اردیبهشت سال 1393 با  نقش‌آفرینی فعال اندیشکده­ها در مدیریت و اجرا برگزار شود.

همچنین در راستای توجه و بررسی مباحث خاص پیشرفت از دیدگاه اسلام مقرر شد که شورایعالی حوزوی مرکز با انجام بررسی‌های لازم و با بهره گیری از ظرفیت حوزه‌های علمیه کنفرانسی با مدیریت دبیرخانه حوزوی مرکز در شهر قم برگزار کند.

بر این اساس عنوان و شرایط برگزاری این کنفرانس در شورای عالی حوزوی مرکز تصمیم گیری خواهد شد.

شایان ذکر است، طبق مصوبه شورای عالی مرکز، شورای تلفیق و هماهنگی مرکز به ریاست رئیس شورایعالی و رئیس مرکز و با حضور معاونان مرکز و رؤسای اندیشکده‌ها تشکیل و وظایف بررسی و تحلیل اسناد تولید شده در اندیشکده‌ها، تحلیل اثرات متقابل نتایج ارائه شده از سوی اندیشکده‌ها، یکپارچه سازی، هماهنگی و تکمیل نتایج کار اندیشکده‌ها و تائید اسناد تلفیقی را به عهده خواهد داشت.
 
 
 
  1392/04/29
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.