صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان دريافت مقاله از سوی فصل‌نامه «پژوهش علم دينی»

فراخوان دريافت مقاله از سوی فصل‌نامه «پژوهش علم دينی»


فصل‌نامه «پژوهش علم دينی» كه از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی منتشر می‌شود و در شرف اخذ مجوز علمی ـ پژوهشی قرار دارد، برای چاپ مقاله اعلام فراخوان كرد.

 فصلنامه «پژوهش علم دينی» كه از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی منتشر می‌شود و در شرف اخذ مجوز علمی ـ پژوهشی قرار دارد، ضمن اعلام فراخوانی از پژوهشگران و محققان دعوت كرده تا مقالات خود را در يكی از موضوعات و محورهای مطرح شده در فراخوان به دفتر اين نشريه ارسال كنند.

بنا بر اين گزارش، چيستی و ماهيت علم دينی، ضرورت‌های پرداختن به علم دينی، بررسی و نقد نظريات انديشمندان درباره علم دينی، رابطه علم و دين، رابطه علم دينی و تمدن اسلامی، رابطه علم دينی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها، راهكارهای تحقق علم دينی در حوزه‌های مختلف علوم انسانی (علوم سياسی، علوم اجتماعی، روانشناسی، مديريت و ...)، ظرفيت‌های انقلاب اسلامی در توليد علم دينی موضوعات اعلام شده در فراخوان دريافت مقاله از سوی فصلنامه «پژوهش علم دينی» است.

محققان و پژوهشگران می‌توانند آثار خود را در محورها و موضوعات فوق، برای چاپ در اين فصلنامه در شرف اخذ مجوز علمی ـ پژوهشی، به پست الكترونيكی j.islamic@ihss.ac.ir ارسال كنند.
 
  1392/05/13
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.