صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

دعوت از محققان، پ‍ژوهشگران، منتقدان و اساتید دانشگاه‌های کشور

دعوت از محققان، پ‍ژوهشگران، منتقدان و اساتید دانشگاه‌های کشور


دومین کنفرانس بین المللی متفکران و صاحب نظران سینمایی مستقل «افق نو» همزمان با جشنواره بین‌المللی فیلمسازان مستقل «افق نو»از 12 شهریور در تهران برگزار خواهد شد و دبیرخانه این کنفرانس همچنان، پذیرای مقالات علاقه مندان در زمینه‌های مذکور می‌باشد.

این کنفرانس با همکاری سازمان سینمایی کشور قصد دارد با گرد هم آوردن متفکران و دانش پژوهان ایران و جهان به تجزیه و تحلیل سینمای جهان ومسائل روز مربوطه، اجتماعی و سیاسی به خصوص موضوعاتی حول محور تغییرات اخیر که در آمریکا،اروپا و کشور های اسلامی رخ داده است بپردازد.

جنبش وال استریت، بیداری اسلامی، نقش لابی های صهیونیستی در بحران کنونی آمریکا و اروپا، قدرت و نفوذ لابی‌های صهیونیستی در غرب، بحران اقتصادی در اروپا و آمریکا، مقاومت علیه اشغال و مداخله غیرقانونی، جنبش های ضد جنگ، اسلام هراسی و ایران هراسی، جهان مدرن و عدالت پایدار، جهانی به دور از تروریسم و سلاح های هسته ای، جهانی بدون وهابیت، سوریه و فلسطین- مقاومت و ظلم ستیزی، هتک حرمت پیامبران، هالیوودیسم، به تصویر کشاندن شیطان، خشونت و تروریسم در هالیوود،11 سپتامبر و هالیوود و تضعیف ایمان و فروپاشی خانواده از جمله موضوعات جشنواره «افق نو» هستند.

 بعد از بررسی مقاله‌ها، منتخب بهترین آثار معرفی و جوایزی به شرح زیر به برگزیدگان اهدا خواهد شد. از میان مقالات منتخب شش عنوان مقاله به عنوان مقالات برتر از سوی هیات علمی و داوری کنفرانس برگزیده خواهند شد.

مهلت نهایی برای ارسال مقالات پنجم شهریور سالجاری اعلام شده است و این کنفرانس طی روزهای 12 تا 15 شهریور ماه برگزار می‌شود.
 
 
 
  1392/05/23
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.