صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان دومين جشنواره ملی دانشجويی آثار پژوهشی حوزه غدير اعلام شد

فراخوان دومين جشنواره ملی دانشجويی آثار پژوهشی حوزه غدير اعلام شد


دومين جشنواره ملی دانشجويی آثار پژوهشی حوزه غدير در دهه ولايت و امامت به همت بنياد بين‌المللی غدير برگزار می‌شود.

 بنياد بين‌المللی غدير با هدف ترويج و توسعه فرهنگ غنی غدير در دانشگاه‌های كشور دومين جشنواره علمی ـ پژوهشی خود را با مشاركت وزارت علوم، تحقيقات و فناوری با گستره ملی در دهه ولايت و امامت برگزار می‌‌كند.

برگزاری بيش از بيست همايش علمی و پژوهشی از ديگر برنامه‌های بنياد بين‌المللی غدير است كه با گستره‌‌های ملی و بين‌المللی و موضوعات مرتبط با غدير، امامت و ولايت طی دهه امامت و ولايت (از عيد قربان تا عيد غدير) در كشور برگزار می‌شود.

 كليه دانشجويان كشور كه آثاری شامل كتاب، مقاله، پايان نامه و طح پژوهشی با موضوعات واقعه غدير خم و ولايت و امامت دارند، می‌توانند آثار خود كه طی سال‌های 90، 91 و 92 از آنها دفاع كرده‌اند را به نشانی WWW.quranmsrt.ir و يا به آدرس تهران، شهرك قدس، ميدان صنعت، بلوار خوردين، نبش خيابان پيروزان جنوبی، وزارت علوم، تحقيقات و فناوری، طبقه پنجم، اداره فعاليت‌های دينی و قرآنی ارسال كنند.

لازم به ذكر است، دانشجويان تا 30 مهر ماه 92 فرصت دارند يك نسخه از اثر خود را به همراه مشخصات كامل اعم از نام، نام‌خانوادگی و تلفن تماس به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند. پس از ارزيابی‌ آثار، نتايج در تاريخ پنجم آبان ماه در سايت فعاليت‌های دينی و قرآنی WWW.quranmsrt.ir منتشر می‌‌شود.

يادآوری می‌شود، مراسم ويژه جشنواره هفتم آبان ماه سال جاری برگزار و از منتخبان جشنواره تجليل به عمل می‌آيد.
 

 
  1392/06/04
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.