صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

۲۰ شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره حمایت از آثار تألیفی ادبیات دفاع مقدس

۲۰ شهریور؛ آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره حمایت از آثار تألیفی ادبیات دفاع مقدس


باغ موزه دفاع مقدس آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره حمایت از آثار تألیفی مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت را ۲۰ شهریور ماه اعلام کرد.چندی پیش باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت طی فراخوانی برای دومین بار در سال جاری اعلام کرد که در سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس از کلیه آثار تألیفی مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت که از اول خرداد ماه تا 20 شهریور سال جاری برای اولین بار چاپ و منتشر می‌شود و ناشران خصوصی و دولتی که در این مدت بیشترین آثار مرتبط را چاپ و منتشر کرده باشند، تقدیر شایسته به عمل می‌آورد.

در این راستا باغ موزه دفاع مقدس از همه مؤلفان و ناشران درخواست کرد تا دو نسخه از آثار تألیفی به همراه نسخه الکترونیکی را به معاونت فرهنگی و هنری باغ موزه دفاع مقدس ارسال کنند و آخرین مهلت آن نیز 20 شهریور ماه اعلام شد.

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس، بیان می‌کند: ناشران و نویسندگان تا پایان وقت اداری روز 20 شهریور سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را به معاونت فرهنگی هنری باغ موزه دفاع مقدس ارسال کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان ارسال آثار افزایش نخواهد یافت، می‌گوید: مهلت ارسال آثار به این جشنواره همان 20 شهریور است و به هیچ عنوان نیز تمدید نخواهد شد چراکه در نظر داریم از برگزیدگان این جشنواره در هفته گرامیداشت دفاع مقدس تقدیر به عمل آوریم.
 
 
 
  1392/06/18
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.