صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

سی و سومین نشست افق رسانه با موضوع "امید" و با حضور برنامه‌سازان، مدیران و هنرمندان رسانه ملی در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار گردید.

سی و سومین نشست افق رسانه با موضوع "امید" و با حضور برنامه‌سازان، مدیران و هنرمندان رسانه ملی در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار گردید. سی و سومین نشست افق رسانه با موضوع "امید" و با حضور برنامه‌سازان، مدیران و هنرمندان رسانه ملی در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما برگزار گردید.
در این نشست رئیس رسانه ملی، امیدواری را لازمه حیات انسانی دانست و گفت: از دیدگاه مقام معظم رهبری مسلمان سرشار از امید است و رسانه‌ها باید دائماً در کوره امید بدمند چرا که واقعیات کشور و عزم و اراده ملت، هر انسان منصفی را به آینده امیدوار می‌کند.
آقای ضرغامی نقش رسانه ملی در ایجاد امید و انگیزه و اشتیاق عمومی به پیشرفت و مبارزه با مشکلات را بی‌بدیل دانست و گفت: اصل "امید" باید بر تمام برنامه‌ها و ساختارهای تولیدی حاکم باشد و به بهانه برخی ملاحظات رسانه‌ای نباید نتیجه هیچ برنامه‌ای ایجاد یأس و ناامید در جامعه باشد.

رئیس رسانه ملی گفت: در حالی که آتش جنگ و فتنه در بسیاری از مناطق دنیا شعله‌ور است و کشورهای غربی در بدترین شرائط اقتصادی و اجتماعی و نارضایتی عمومی قرار دارند؛ رسانه‌های آنان تلاش می‌کنند تا با بزرگ‌نمائی مشکلات مردم ایران ؛ آنان را از ادامه راه افتخارآفرین خود مأیوس و ناامید سازند.
آقای ضرغامی موضوعاتی از قبیل: آگاهی و دانش، کار و اشتغال رفاه اقتصادی و اجتماعی، خانواده ، شادی و نشاط، سلامت، قناعت، کارآمدی، معنویت و مهدویت و سرمایه اجتماعی را از جمله عوامل مهم و امیدآفرین در جامعه دانست و بر رعایت دقیق راهکارهای اجرائی و سیاست‌های اجرائی مصوب در این خصوص تأکید کرد.
رئیس رسانه ملی با تأکید ضرورت بر حمایت همه‌جانبه از برنامه‌ها و اقدامات سازنده قوای سه‌گانه گفت:‌ رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهور و اعضای محترم دولت، اصول حاکم بر سیاست‌های رسانه ملی در تعامل با قوه مجریه خواهد بود.

http://hozeriasat.irib.ir/khabar.php?page=id&id=1363

  1392/06/24
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.