صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

كارگاه آموزشی سبك زندگی اسلامی ويژه بانوان برگزار می‌شود

كارگاه آموزشی سبك زندگی اسلامی ويژه بانوان برگزار می‌شود سازمان بسيج زنان همزمان با هفته دفاع مقدس از اول مهرماه كارگاه آموزشی سبك زندگی اسلامی را برگزار می‌كند

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) كارگاه آموزشی سبك زندگی اسلامی همزمان با هفته دفاع مقدس از اول مهرماه با حضور بانوان بسيجی و از سوی سازمان بسيج زنان برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری كارگاه سبك زندگی اسلامی ايرانی، توسعه فرهنگ غنی عفاف و حجاب برای رسيدن به جامعه‌ای اخلاقی و سالم عنوان شده است.
آموزش آداب و مهارت‌های زندگی به دختران و زنان جامعه ايرانی اسلامی، ترويج آداب و سبك زندگی سيره نبوی(ص) و اهل بيت، ارتقای خودآگاهی و مهارت‌های زندگی در بانوان از محورهای آموزشی اين دوره بيان شده است.
ينابراين گزارش، برگزاری يادواره شهيدان زن و نشست سياسی در تمامی پايگاه‌ها با موضوع دفاع مقدس، كارگاه افزايش جمعيت، گلباران قبور پاك و مطهر شهدا و حضور نمادين بانوان بسيجی در نماز جمعه از ديگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است كه از سوی بسيج زنان طراحی و اجرا خواهد شد.

فرهنگ‌سازی و ترويج آداب و مهارت‌های زندگی اولويت‌های كاری بسيج بانوان

كارگاه آموزشی سبك زندگی اسلامی در سالن اجتماعات بسيج غرب تهران(مقداد) پيرامون نحوه برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس بحث و تبادل‌نظر می‌شود.
يادآوری می‌شود، تبيين آموزه‌های دينی و اسلامی برای دختران آموزش و توانمند‌سازی دختران در زمينه مهارت‌های زندگی از طريق برگزاری كارگاه‌های آموزش فرهنگ‌سازی و ترويج در زمينه آداب و مهارت‌های زندگی از اولويت‌های كاری بسيج بانوان معرفی شده است.
گفتنی است بانوان علاقه‌مند جهت شركت در اين كارگاه می‌توانند با حضور در پايگاه مقاومت بسيج بانوان غرب تهران(مقداد) اقدام به نام‌نويسی كنند.

http://www.iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=1288196

  1392/06/25
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.