صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

جشنواره علم تا عمل مهرماه برگزار می‌شود

جشنواره علم تا عمل مهرماه برگزار می‌شود


مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری جشنواره علم تا عمل در مهر امسال خبر داد. محمد صاحبکار خراسانی مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری علم و فناوری معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری  گفت: چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل مهرماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: هر ساله جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل به مدت 4 روز در تهران از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

صاحبکار اضافه کرد: جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تمرکز بر موضوع تجاری‌سازی طرح‌های دانش بنیان، شناسایی، حمایت و توسعه شرکت‌های دانش بنیان، ایجاد بازار برای محصولات و ارائه حمایت‌ها برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری علم و فناوری معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری گفت: ارج نهادن به مقام فناوران و نوآوران برتر از طریق شناسایی و معرفی دستاوردهای برتر فناورانه، فراهم کردن زمینه‌های مناسب توسعه و تعمیق همکاری‌های علمی و فناوری بین مراکز علمی، صنعتی و فناوری کشور، بررسی راهکارها و روش‌های جدید در راستای تسهیل فرآیند تجاری سازی دستاوردهای علمی و فناوری کشور و ارائه دستاوردهای حاصل از فرآیند تجاری سازی فناوری و نوآوری از جمله اهداف برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل است.
  1392/06/31
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.