صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

بررسی راهکارهای حمایت از آثار فاخر حوزه رسانه‌های دیجیتال

بررسی راهکارهای حمایت از آثار فاخر حوزه رسانه‌های دیجیتالمدیر روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با اشاره به برگزاری نخستین نشست فعالان رسانه‌های دیجیتال، گفت: در این نشست راهکارهایی برای حمایت از آثار فاخر حوزه رسانه‌های دیجیتال مطرح و بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم نشست فعالان عرصه رسانه‌های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در تالار و حدت برگزار می‌گردد.
نخستین نشست فعالان رسانه‌های دیجیتال به منظور هم دلی و هم افزایی فعالان این عرصه برای ارائه راهکارها و رویه‌های جدید کاری، دوشنبه 13 آبان ماه از ساعت 19 الی 21 در تالار وحدت برگزار می‌گردد.
از سخنرانان ویژه این مراسم آقای دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسن نجفی سولاری مشاور وزیر و رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال است، که در این نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تبیین سیاست‌های این وزارتخانه در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال خواهند پرداخت.
به گفته حسین واعظیان،‌مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، قرار است در این نشست راهکارهایی برای حمایت از آثار فاخر حوزه رسانه‌های دیجیتال مطرح و بررسی شود. همچنین به احصاء کامل مشکلات صنفی و ارائه رویه جامع برای حل مشکلات این عرصه پرداخته خواهد شد.
واعظیان یکی دیگر از اهداف نشست فعالان رسانه‌های دیجیتال را تعامل بیشتر فعالان این حوزه به منظور تقویت تولیدات مبتنی بر فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در همه بخش‌های رسانه‌های دیجیتال دانست.
وی گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در مقابله با جنگ نرم دشمن و ارائه محصولاتی فاخر و قابل رقابت با دیگر کشورها در این حوزه رسانه‌های دیجیتال، مسئله را به طور جدی پیگیری می‌کنیم.
از دیگر برنامه‌های مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در این همایش، استماع برنامه‌های دستگاه‌ها و مراکز مرتبط با حوزه رسانه‌های دیجیتال است، تا با هم اندیشی بخش‌های فعال در این حوزه بتوانیم راه را برای آیندگان روشن‌تر و هموارتر گردانیم.
 
 

 

  1392/08/12
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.