صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

تمدید مهلت ارسال آثار به کنگره بین‌المللی سبط‌النبی(ع)

تمدید مهلت ارسال آثار به کنگره بین‌المللی سبط‌النبی(ع)


 

عباس جعفری فراهانی، دبیر علمی کنگره بین‌المللی سبط‌ النبی(ع) از تمدید مهلت ارسال آثار به کنگره بین‌المللی سبط النبی (ع) خبر داد و گفت: با نظر به درخواست مکرر پیروان اهل بیت (ع) و علاقه‌مندان به شرکت در کنگره بین‌المللی سبط‌النبی(ع) اعم از محققین، مؤلفین، دانشجویان، اساتید، شاعران و مدیحه‌سرایان آئینی و وبلاگ نویسان، مهلت ارسال کلیه آثار علمی و مقالات، اشعار و وبلاگ‌ها تا تاریخ 15 آذرماه 1392 تمدید گردید.

وی افزود: این تاریخ به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود و آثار ارسال شده پس از این تاریخ مورد قبول قرار نخواهد گرفت. مقالات، اشعار و وبلاگ‌ها، قالب‌های این کنگره را تشکیل می‌دهند وآثار ارسالی باید به یکی از زبان‌های  فارسی، عربی، انگلیسی، ترکی و اردو باشند.

جعفری فراهانی، محورهای کنگره بین‌المللی سبط‌النبی را «حیات فردی و اجتماعی امام حسن (ع)»، «اوضاع مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی عصر امام حسن(ع)»، «سادات حسنی»، «اهداف سیره امام حسن(ع)»، «نظریه‌های متخذ از سیره امام حسن (ع)»، «ابعاد الگویی و تربیتی در سیره امام حسن(ع)»، «مباحث تطبیقی– آسیب شناسی» معرفی کرد.

یادآور می‌شود، کنگره بین‌المللی سبط ‌النبی(ع) به همت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در روزهای 16 و 17 دی‌ماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی این کنگره به نشانی www.sibtulnabi.com مراجعه کنند یا با شماره 02532131417  تماس حاصل نمایند.
 
 
  1392/09/06
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.