صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

ارسال بیش از ۸۰ اثر به چهارمین جشنواره پژوهش کتابخانه ملی ایران

ارسال بیش از ۸۰ اثر به چهارمین جشنواره پژوهش کتابخانه ملی ایران


مدیرکل پژوهش و آموزش کتابخانه ملی ایران از ارسال بیش از ۸۰ اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره پژوهش این کتابخانه در حوزه‌هایی همچون کتابداری، اسناد و آرشیو و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره در هفته پژوهش خبر داد. حمیدرضا منصوری، مدیرکل پژوهش و آموزش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درباره چهارمین جشنواره هفته پژوهش کتابخانه ملی، بیان داشت: فراخوان  این جشنواره از 18 آبان اعلام شده بود که به دلیل استقبال خوب شرکت‌کنندگان امهلت ارسال اثر به جشنواره هفته پژوهش کتابخانه ملی تا 5 آذر تمدید شد.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان بآثار خود را در سه حوزه «کتابداری و فناوری اطلاعات»، «اسنادی و آرشیوی» و «اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی» به دبیرخانه جشنواره هفته پژوهش این کتابخانه ارسال کرده‌اند که در بخش سوم این جشنواره یعنی «اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی» نیر موضوع «انقلاب اسلامی» لحاظ شده است.

منصوری ادامه داد: به چهارمین جشنواره هفته پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاکنون 30 عنوان پایان‌نامه، 7 عنوان کتاب‌ و 50 اثر در بخش تحقیقات و پژوهش‌ها رسیده است که در هفته پژوهش از اثر برگزیده تقدیر خواهد شد.

وی افزود: سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در هفته پژوهش تلاش دارد تا کارگاه‌های تخصصی و نشست‌های علمی در شاخه کتابداری، اطلاع‌رسانی و اسنادی و آرشیوی برگزار کند که در پایان دوره نیز برای همه شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره صادر خواهد شد.

مدیرکل پژوهش و آموزش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: در هفته پژوهش در هر یک از حوزه‌ها از 3 نفر برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد که اگر تعداد آثار افزایش یابد، در هر حوزه 3 اثر تقدیری هم خواهیم داشت.
 
 
 
  1392/09/05
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.