صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) منتشر شد

فراخوان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) منتشر شد


دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) همزمان با شب میلاد فرخنده پدر گرامی ثامن الحجج(ع)، در سه بخش استانی، ملی و بین‌المللی شامل 75 کشور جهان اعلام فراخوان کرد.«جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)» به مناسبت میلاد فرخنده حضرت معصومه(س) و برادر بزرگوارشان امام علی‌بن موسی الرضا(ع)، از یکم تا یازدهم ذی‌القعده (دهه کرامت) توسط بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

این جشنواره همزمان با شب میلاد فرخنده امام موسی کاظم(ع) و در دوازدهمین سال برگزاری خود، در بخش‌های استانی، ملی و بین‌الملل فراخوان منتشر کرده است که بخش استانی، ‌برنامه‌های کودک و نوجوان، هفته‌های فرهنگ رضوی و برنامه‌های ویژه نظیر بزرگداشت امامزادگان و قدمگاه‌های امام رضا(ع) را شامل می‌شود.

در بخش ملی که در 31 استان کشور برگزار خواهد شد، هفت موضوع کلی در نظر گرفته شده که عبارتند از: علمی و پژوهشی، فرهنگی، هنری، سینمایی، کودک و نوجوان، مطبوعاتی و رسانه‌های دیجیتال.

در بخش بین‌الملل نیز 75 نقطه از چهار قاره جهان شامل کشورهای آمریکا، آلمان، اتریش، آرژانتین، اسپانیا، اندونزی، امارات، الجزایر، انگلستان، ایتالیا، بوسنی، برزیل، ژاپن، روسیه، سوئد، فرانسه، هند،‌ نیجریه و ... مشارکت فعال دارند.

اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) نیز شهریور ماه سال آینده همزمان با شب میلاد مسعود آن امام همام در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و آگاهی از نحوه شرکت در هر یک از برنامه‌ها می‌توانند به سایت «شمس طوس» به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند. همچنین سامانه پیام کوتاه: 30007888 و شماره تلفن‌: 05112283044 به عنوان پل ارتباطی میان و جشنواره مخاطبان معرفی شده است.
 
 
http://www.iqna.ir/fa/News/1336381
 
 
 
 
 

  1392/09/20
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.