صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

سی و چهارمین نشست افق رسانه

سی و چهارمین نشست افق رسانه


سی و چهارمین نشست افق رسانه با موضوع "امید" و با حضور برنامه‌سازان و مدیران سراسر کشور در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.
به گزارش تولید و اطلاع رسانی حوزه ریاست، در این نشست رئیس رسانه ملی با اشاره به سرمایه‌گذاری وسیع استکبار برای ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی گفت: رسانه‌ها باید با بیان واقعیات و مبارزه با شایعات روح امید را در میان مردم زنده نگه دارند.
آقای ضرغامی موضوعاتی از قبیل آگاهی؛ رفاه، کار، خانواده، شادی، سلامت، قناعت، کارآمدی، معنویت، مهدویت و سرمایه اجتماعی را از عوامل مؤثر ایجاد امید در مردم دانست و بر ضرورت برنامه‌سازی هنرمندانه و باورپذیر بر اساس این عوامل تأکید کرد.رئیس سازمان صداوسیما، سیاه‌نمایی را از جمله راهبردهای دشمن دانست و گفت: نقد منصفانه و سازنده، نبایستی بهانه‌ای برای تخریب و زیرپا گذاشتن خدمات ارزنده دستگاه‌های نظام شود. مدیران رسانه ملی باید در برنامه‌های خود به این راهبرد اساسی توجه کامل داشته و فضای کشور را همچنان پرنشاط و امیدوار نگه دارند.
آقای ضرغامی با اشاره به سخنان بسیار مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:‌ آنچه که امروز ملت ایران را در دنیا سربلند و ممتاز کرده است؛ برخورداری از فرهنگ اسلامی و پافشاری بر حفظ ارزش‌ها و باورهای دینی است و سردمداران استکبار با قطع صدا و تصویر شبکه‌های جمهوری اسلامی بر روی 27 ماهواره جهانی؛ تلاش پرهزینه و بی حاصلی را برای جلوگیری از نفوذ و تأثیرگذاری فرهنگ انسان‌ساز انقلاب اسلامی در میان مردم جهان انجام می‌دهند.
رئیس رسانه ملی افزود: در صورت تأمین اعتبارات لازم از سوی دولت؛ شبکه‌های موضوعی جدیدی که مورد نیاز و اقبال جامعه است راه‌اندازی خواهد شد.

 
 
http://hozeriasat.irib.ir/khabar.php?page=id&id=1388

  1392/09/30
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.